Wpis z mikrobloga

Czyli w założeniu #neuropa, a raczej @GordonL, jeśli ktoś kieruje się w życiu swoimi wartościami, w tym przypadku takimi jak:

Rodzina,Tradycje,Religijność,Autorytet,Hierarchia,Naród

To w waszym rozumowaniu jest idiotą, bo nie ma jedynych i słusznych liberalnych poglądów? XD

Cóż za pokaz nietolerancji, ale też ignorancji i chamstwa. Nie wiem jakim betonem trzeba być, żeby stwierdzić, że konserwatysta to musi być debil, bo tylko libek może być mądry XD Kompletny brak wiedzy na temat tego, jak kreują się poglądy.

Poglądy nie są wrodzone i nie mają nic wspólnego z IQ, to jest kompletna ściema i karma dla debili, którzy potem wypisuja na wykopie takie bzdury. Przede wszystkim na poglądy ma wpływ wychowanie i otoczenie. Naturalne jest, że jeśli ktoś wychowywał się w atmosferze bardzo prorodzinnej, rodzice byli religijni (ale nie bardzo autorytarni w tej dziedzinie, bo wtedy to działa na odwrót) i w domu przestrzegało się jakichś zasad, to taka osoba będzie bardziej konserwatywna w dorosłym życiu niż inne.

Hitler też uważał, że jego poglądy są jedyne słuszne, a reszta to podludzie. Myślę, że was niewiele różni od takich person. Generalnie ludzie z natury wcale nie są tolerancyjni, ponieważ nasza natura jest taka, że chcemy by otaczali nas ludzie podobni i wyznawali podobne wartości, dlatego narzucanie komuś swojego toku myślenia pod płaszczykiem tolerancji i demokracji jest naprawdę słabe i łapią się na to tylko debile, czyli w sumie jakieś 90 % społeczeństwa XD

#4konserwy #takaprawda #bekazlewactwa #niebieskiepaski #konfederacja
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5. Są badania, które potwierdzają zależność między IQ, a poglądami. Cechą debila jest uważanie wszystkich badań za lewackie.


@Ogau: Jakie?
  • Odpowiedz
Ekstrapolowanie patologii na resztę społeczności konserwatywnej na pewno jest inteligentne,


@Androo: Czemu nazywasz patologię coś co jest swego rodzaju normą na prawicy?

Ale kto nie chodzi do Kościoła? Jakieś przykłady czy tylko bajdurzenie nic nie
  • Odpowiedz
Czemu nazywasz patologię coś co jest swego rodzaju normą na prawicy?


@GordonL: Ale z czego wynika to "norma" z jakiejś statystyki, rozkładu? Czy na wykopie to usłyszałeś?

Ci wszyscy obrońcy kościołów byli tam po raz pierwszy od pasterki (bo święcenia jajek w tym roku nie
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: piękna kompromitacja prawicowego punktu widzenia, każdy argument merytorycznie podważony przez @GordonL

Wspaniały wątek który poraz kolejny pokazuje poziom wiedzy typowych konserw.

Mogę cię jedynie pocieszyć, że z prawactwa się wyrasta, ale do tego trzeba trochę samokrytyki i umiejętności przyznawania się do błędów.
  • Odpowiedz
@Androo: w google jest tego mnóstwo. Wystarczy wklepać interesującą nas frazę, najlepiej po angielsku. Pierwsze co znalazłem to "IQ and political attitudes across British regions and local authorities", ale wyników nie brakuje.
  • Odpowiedz
Naturalne jest, że jeśli ktoś wychowywał się w atmosferze bardzo prorodzinnej, rodzice byli religijni (ale nie bardzo autorytarni w tej dziedzinie, bo wtedy to działa na odwrót) i w domu przestrzegało się jakichś zasad, to taka osoba będzie bardziej konserwatywna w dorosłym życiu niż inne.


@Sok_Mandarynkowy: U mnie w domu było dokładnie tak, jak napisałeś. I uważam, że konserwatyzm w wydaniu polskich konserw to uber rak, mam całkowicie odmienne poglądy.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale konserwatyści to są ludzie tacy jak Hołownia, czy Sikorski. Konserwatyzm, tam gdzie stawał się poważnym nurtem politycznym, nie był nigdy cofaniem się, ale rozważnym posuwaniem się do przodu. Konserwatyzm z prawdziwego zdarzenia nie zakazuje lekcji wychowania seksualnego, podejmuje problematykę praw kobiet, nadąża za społecznymi zmianami, po to, by je poprzez debatę i społeczny dialog współkształtować. Paradoksalnie mądry konserwatyzm, zdarza się, jest nowocześniejszy od bezkrytycznych niekiedy zwolenników nieopanowanego postępu,
  • Odpowiedz
Ale z czego wynika to "norma" z jakiejś statystyki, rozkładu? Czy na wykopie to usłyszałeś?


@Androo: Z widoczności tego zjawiska.

Ale gdzie tutaj jest
  • Odpowiedz