Wpis z mikrobloga

Czyli w założeniu #neuropa, a raczej @GordonL, jeśli ktoś kieruje się w życiu swoimi wartościami, w tym przypadku takimi jak:

Rodzina,Tradycje,Religijność,Autorytet,Hierarchia,Naród

To w waszym rozumowaniu jest idiotą, bo nie ma jedynych i słusznych liberalnych poglądów? XD

Cóż za pokaz nietolerancji, ale też ignorancji i chamstwa. Nie wiem jakim betonem trzeba być, żeby stwierdzić, że konserwatysta to musi być debil, bo tylko libek może być mądry XD Kompletny brak wiedzy na temat tego, jak kreują się poglądy.

Poglądy nie są wrodzone i nie mają nic wspólnego z IQ, to jest kompletna ściema i karma dla debili, którzy potem wypisuja na wykopie takie bzdury. Przede wszystkim na poglądy ma wpływ wychowanie i otoczenie. Naturalne jest, że jeśli ktoś wychowywał się w atmosferze bardzo prorodzinnej, rodzice byli religijni (ale nie bardzo autorytarni w tej dziedzinie, bo wtedy to działa na odwrót) i w domu przestrzegało się jakichś zasad, to taka osoba będzie bardziej konserwatywna w dorosłym życiu niż inne.

Hitler też uważał, że jego poglądy są jedyne słuszne, a reszta to podludzie. Myślę, że was niewiele różni od takich person. Generalnie ludzie z natury wcale nie są tolerancyjni, ponieważ nasza natura jest taka, że chcemy by otaczali nas ludzie podobni i wyznawali podobne wartości, dlatego narzucanie komuś swojego toku myślenia pod płaszczykiem tolerancji i demokracji jest naprawdę słabe i łapią się na to tylko debile, czyli w sumie jakieś 90 % społeczeństwa XD

#4konserwy #takaprawda #bekazlewactwa #niebieskiepaski #konfederacja
  • 106
Poglądy nie są wrodzone i nie mają nic wspólnego z IQ

@Sok_Mandarynkowy: Statystyki temu przeczą :D


@szybki_zuk: Skoro srasz do wspólnego dzbanuszka to ciekawi mnie twoje użycie dowodów. Zakładasz, że poglądy są zależne od IQ i jednocześnie, że owe poglądy są wrodzone. Przekładasz artykuł z newsweeka (30% treści) z którego można wywnioskować tylko to co w tytule czyli - ludzie o poglądach konserwatywnych są średnio mniej inteligentni od liberałów. Masz
@rothejro: Nie, nie zakładam, że są wrodzone. Stwierdzam fakt, że osoby o poglądach konserwatywnych mają średnio niższe IQ, wiec poglady są powiązane z inteligencją.
Co ma do rzeczy ilość ugrupowań i politycy? Mówimy o poglądach.