Wpis z mikrobloga

Czyli w założeniu #neuropa, a raczej @GordonL, jeśli ktoś kieruje się w życiu swoimi wartościami, w tym przypadku takimi jak:

Rodzina,Tradycje,Religijność,Autorytet,Hierarchia,Naród

To w waszym rozumowaniu jest idiotą, bo nie ma jedynych i słusznych liberalnych poglądów? XD

Cóż za pokaz nietolerancji, ale też ignorancji i chamstwa. Nie wiem jakim betonem trzeba być, żeby stwierdzić, że konserwatysta to musi być debil, bo tylko libek może być mądry XD Kompletny brak wiedzy na temat tego, jak kreują się poglądy.

Poglądy nie są wrodzone i nie mają nic wspólnego z IQ, to jest kompletna ściema i karma dla debili, którzy potem wypisuja na wykopie takie bzdury. Przede wszystkim na poglądy ma wpływ wychowanie i otoczenie. Naturalne jest, że jeśli ktoś wychowywał się w atmosferze bardzo prorodzinnej, rodzice byli religijni (ale nie bardzo autorytarni w tej dziedzinie, bo wtedy to działa na odwrót) i w domu przestrzegało się jakichś zasad, to taka osoba będzie bardziej konserwatywna w dorosłym życiu niż inne.

Hitler też uważał, że jego poglądy są jedyne słuszne, a reszta to podludzie. Myślę, że was niewiele różni od takich person. Generalnie ludzie z natury wcale nie są tolerancyjni, ponieważ nasza natura jest taka, że chcemy by otaczali nas ludzie podobni i wyznawali podobne wartości, dlatego narzucanie komuś swojego toku myślenia pod płaszczykiem tolerancji i demokracji jest naprawdę słabe i łapią się na to tylko debile, czyli w sumie jakieś 90 % społeczeństwa XD

#4konserwy #takaprawda #bekazlewactwa #niebieskiepaski #konfederacja
  • 106
Cóż za pokaz nietolerancji, ale też ignorancji i chamstwa. Nie wiem jakim betonem trzeba być, żeby stwierdzić, że konserwatysta to musi być debil, bo tylko libek może być mądry XD Kompletny brak wiedzy na temat tego, jak kreują się poglądy.


@Sok_Mandarynkowy: To nie jest tak. neurolibki (bo teraz mamy neurolibki i neurazemki które siedzą razem na jednym disco) są przekonane, że ich punkt widzenia jest tym ludzkim punktem widzenia. Ponieważ wszystkie
@GordonL: Ale ty jesteś płytki. Dziwię się, że jesteś prawnikiem.

1.Co mnie obchodzi Kurski? Gardzę nim i PiSem
2.Wara od tradycji. Nie masz prawa oceniać drugiego człowieka na podstawie tego, co wyznaje i co mu się podoba. Chcesz komuś zabronić, zamordysto? Jeśli ktoś lubi tradycje, to nic ci do tego
3.Religijność to sprawa indywidualna i także gówno ci do tego. Jakbyś chciał wiedzieć, to nie jest cecha prawicowca, tylko cecha ludzka.
Ale ty jesteś płytki. Dziwię się, że jesteś prawnikiem.


@Sok_Mandarynkowy: nie rozśmieszaj mnie.

1.Co mnie obchodzi Kurski? Gardzę nim i PiSem


@Sok_Mandarynkowy: To oni są symbolem prawicy w Polsce. Kurski, PiS, Kaczyński, Pięta, etc.

2.Wara od tradycji. Nie masz prawa oceniać drugiego człowieka na podstawie tego, co wyznaje i co mu się podoba. Chcesz komuś zabronić, zamordysto? Jeśli ktoś lubi tradycje, to nic ci do tego


@Sok_Mandarynkowy: A czemu
Takich ludzi jak ty powinno się po prostu zwalczać, jesteś faszystą


@Sok_Mandarynkowy: Zacytuję ciebie, dzieciaku:

"Nie masz prawa oceniać drugiego człowieka na podstawie tego, co wyznaje i co mu się podoba. Chcesz komuś zabronić, zamordysto? "

laczego? Bo faszyści chcą podporządkować świat i społeczeństwo pod swoje poglądy i nienawidzą kogoś, kto myśli inaczej.


@Sok_Mandarynkowy: Przecież to właśnie prawica ciągle tego chce i od tego zaczęła się dyskusja - od kolesia,
@GordonL: SYMBOLE PRAWICY, która nie jest prawicą. To według ciebie Sanacja to też prawica?

1.Skoro ty jesteś prawinikiem - Nie, nie możesz mi zamknąć mordy. Na szacunek też trzeba sobie zapracować, a ty jesteś tego antyprzykładem. Mógłbyś być i lewakiem, gdybyś miał choć trochę rigczu i wtedy na pewno miałbyś jakiś autorytet, ale jesteś betonem jak PiSowcy

2.Ja nie jestem napastliwy. Ogólne uważam, że raczej musisz być wybitnie skrzywdzony, że sobie
@GordonL:

Zacznijmy od tego, że ja nie uważam, że każdy liberał czy lewicowiec to z założenia idiota, bo proces socjalizacji takiej osoby mógł być zupełnie inny od mojego. Było wiele wybitnych jednostek, którzy mieli poglądy lewicowe czy liberalne.

Wiesz, że wśród np fanatyków islamskich są także bardzo wykształcone i inteligentne osoby?

Głupi, bo jaki? Inny niż ja? A co to w ogóle znaczy, że coś jest dobre, a coś jest złe?
SYMBOLE PRAWICY, która nie jest prawicą.


@Sok_Mandarynkowy: Oni są prawicą światopoglądową. Czy teo ci się podoba czy nie.

1.Skoro ty jesteś prawinikiem - Nie, nie możesz mi zamknąć mordy. Na szacunek też trzeba sobie zapracować, a ty jesteś tego antyprzykładem. Mógłbyś być i lewakiem, gdybyś miał choć trochę rigczu i wtedy na pewno miałbyś jakiś autorytet, ale jesteś betonem jak PiSowcy


@Sok_Mandarynkowy: To na cyzm polega hierarchia? Wyjaśnisz? kto jest
Zacznijmy od tego, że ja nie uważam, że każdy liberał czy lewicowiec to z założenia idiota, bo proces socjalizacji takiej osoby mógł być zupełnie inny od mojego. Było wiele wybitnych jednostek, którzy mieli poglądy lewicowe czy liberalne.


@Sok_Mandarynkowy: Za to mało wyitnych jednostek o konserwatywnych poglądach. Ciekawe czemu :P

Wiesz, że wśród np fanatyków islamskich są także bardzo wykształcone i inteligentne osoby?


@Sok_Mandarynkowy: Wiem, dlatego nie wiążę poglądów z IQ,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Sok_Mandarynkowy:

Naturalne jest, że jeśli ktoś wychowywał się w atmosferze bardzo prorodzinnej, rodzice byli religijni (ale nie bardzo autorytarni w tej dziedzinie, bo wtedy to działa na odwrót) i w domu przestrzegało się jakichś zasad, to taka osoba będzie bardziej konserwatywna w dorosłym życiu niż inne


Nie do końca się z tym zgodzę. Kształtowanie poglądów to jedna wielka niewiadoma i nie ma tutaj prostej zasady.
Autorytarywność rodziców na pewno nie przyniesie
No i to właśnie świadczy o tym, że albo jesteś kłamcą albo nie widzisz jak sam popełniasz ten sam błąd przypisując go oponentowi ideologicznemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qluch: W znakomitej większości tak jest, że konserwy to osoby źle i słabo wykształcone.
Innym czynnikiem jest religia - konserwatystami są częściej osoby religijne, a z innych studiów wiemy, że religijnymi osobami są również osoby z gorszym wykształceniem, a