Wpis z mikrobloga

Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecało budę na tobruku.
Już widzę jak Amerykanie zajadają się tym gównem w gumowej bagietce z kiszoną kapustą, ketchupem tortex i zimą parówka zawierająca pewnie nie więcej niż 15% mięsa xD

Po raz kolejny przekonałem się, że pytać Polaków o jedzenie w internecie, to tylko po to, żeby wiedzieć gdzie nie warto iść xD

Ale co się dziwić, możesz nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. xD

#szczecin #jedzenie
m.....k - Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecał...

źródło: comment_1607422632vwr5L7uxV56kjs1hIUnLHm.jpg

Pobierz
  • 58
@Cineczeq ale jak to, amerykańskie = lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z resztą się wszyscy uczepiliscie porównywanie do Stanów, a ja po prostu chciałem hot doga w stylu amerykańskim, czyli w miękkiej bułce na parze, wszystko jedne czy robionego w Polsce, Ameryce, Turcji czy jakimś Bangladeszu xD

Niestety większość amerykańskich hot dogów jakie tutaj sprzedają to właśnie albo parówy w bagietkach, albo w budach z kebabem w grillowanej
ale taki typowo amerykanski hot dog ma parowke wolowa ktorej nigdzie nie ma w pl wiec o dupe rozbic takie poszukiwania


@eric2kretek: Dokładnie. W Polsce raz trafiłem hot doga z parówką wołową i generalnie było to w lokalu w którym własciciel sam robił mięso. Znaleźć coś takiego u dostawcy jak parówka wołowowa w Polsce to graniczy z cudem. Z kolei w USA praktycznie każdy hot dog to tylko parówka wołowa i