Wpis z mikrobloga

Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecało budę na tobruku.
Już widzę jak Amerykanie zajadają się tym gównem w gumowej bagietce z kiszoną kapustą, ketchupem tortex i zimą parówka zawierająca pewnie nie więcej niż 15% mięsa xD

Po raz kolejny przekonałem się, że pytać Polaków o jedzenie w internecie, to tylko po to, żeby wiedzieć gdzie nie warto iść xD

Ale co się dziwić, możesz nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. xD

#szczecin #jedzenie
m.....k - Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecał...

źródło: comment_1607422632vwr5L7uxV56kjs1hIUnLHm.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@meshack: A jadłeś kiedykolwiek hod-dog-a amerykańskiego? W takim NY mobilne hod-dogi (tak te z filmów) to syf jakich mało, tez z Żabki przy nich to luksus
  • Odpowiedz
@meshack: jak nie chcesz w bagiecie to polecam ten Tobruk,jak lubisz ostrzejsze to jakis czas temu byly sprzedawane bodajże papryczka Carolina reaper czy tam habanero. Ale muszę pogratulować burzy tym pytaniem xd
  • Odpowiedz
@meshack wczesną jesienią widziałam gościa z wózkiem koło Manhattanu przy wejściu od strony kładki, ale czy on tańce środku zimy stoi to nie wiem. Miał dokładnie takie hot-dogi o jakie Ci chodzi. Z miękką bułą. W droższej opcji z ogórkiem i prażoną cebulką. Tylko, że nie wiem czy on tam jeszcze w ogóle sprzedaje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale wy się uczepiliscie tej Ameryki


@meshack Wątek dotyczy "dobrych hot dogów amerykańskich". Sam go poruszyłeś.

Koło ciula mi lata co jedzą Amerykanie


( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Już widzę jak Amerykanie zajadają się tym gównem w gumowej bagietce z kiszoną kapustą, ketchupem tortex i zimą parówka zawierająca pewnie nie więcej niż 15% mięsa

Amerykańskie żarcie nie jest zdrowe ani wyszukane
  • Odpowiedz
  • 0
@klarkia otóż nie ma tu żadnej próby odwracania kota ogonem.
Pisząc hot dog amerykanski po prostu wyobrażam sobie coś takiego jak na obrazku poniżej - grillowana parówkę w miękkiej bułce w amerykańskim stylu. Tekst o Amerykaninie jedzącym hot doga którego kupiłem jest niczym więcej jak humorystycznym przedstawieniem tego, jak bardzo to co dostałem odbiega od tego co oczekiwałem.
Natomiast kilka osób uczyniło to co jedzą faktycznie Amerykanie głównym tematem wątku. ¯_(ツ)_/¯
Nic
m.....k - @klarkia otóż nie ma tu żadnej próby odwracania kota ogonem.
Pisząc hot dog...

źródło: comment_16075036817obizA5I41y2O5KS8wELab.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pisząc hot dog amerykanski po prostu wyobrażam sobie coś takiego jak na obrazku poniżej


@meshack: To tylko świadczy o konieczności prowadzenia dyskusji w oparciu o emocje, pomijając merytorykę. Nie ma w tym tragedii, o ile ktoś wcześniej "płynął" z tematem, przez co nie zwracał uwagi na formę wypowiedzi, ale reczy ogólnie się werfikuje. Wypada, o ile ktoś nie chce być uważanym za kłapiącego aby kłapać...

Więc np. mirko bez rozbudowanej #
  • Odpowiedz
  • 1
@przeszczepix proszę, oto obiecana recenzja tej budy na tobruku, ktoś wszyscy polecali.
Jest zdecydowanie lepiej niż tam gdzie trafiłem wcześniej, ogólnie to jest całkiem spoko, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę (6 zł), jednak wciąż nie jest to do końca to. Głównie chodzi mi o bułkę, chociaż jest świeża i taka typowo hot dogowa, to nie jest taka mega miękka, na parze. Przyczepić się można też do parówki, zwykła, drobiowa, ale to sprawa
m.....k - @przeszczepix proszę, oto obiecana recenzja tej budy na tobruku, ktoś wszys...

źródło: comment_1608723138azCn98i5HqGm9QnD65cB1J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz