Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Czekaj, czekaj, mówisz, że Sylwia Iwona Spurek – polska prawniczka oraz działaczka społeczna i polityczna, z parti Lewica, data urodzenia: 29 stycznia 1976, europosłanka ze Skarżyska - Kamiennej, nie stosuje w swoim zespole diversity i równouprawnienia, i możnaby ją nazwać hipokrytką i rasistką? To kompletnie powinno dyskredytować ją jako obrońcę równości ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Niski_Manlet: @Wiejski_Druid:
@Niski_Manlet: są tacy ludzie, że wystarczy że usłyszysz ich głos i już cię bierze #!$%@?. Spurek jest jedną z takich właśnie osób dla mnie () drugą, która działa na mnie identycznie jest swoją drogą była pani redachtur TokFm, Hanna Zielińska. o ja #!$%@? (°° kiedyś jej gość miał taką manierę, że czasem powtarzał na końcu "rozumie pani?"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janeeyrie: Ojciec chyba powinien mieć coś do powiedzenia w kwestii usunięcia jego potencjalnego dziecka? Poza tym nie widzę problemu w dyskusji pięciu kobiet na temat obrzezania mężczyzn. Możnaby mówić o problemie gdyby ktoś chciał im takich rozmów zakazać. ¯\_(ツ)_/¯
no nie wiem, jeżeli moja dziewczyna byłaby ze mną w ciąży a płód byłby uszkodzony, tak czułbym że problem dotyczy mnie tak samo


@Aroneu: No nie tak samo bo ty jestes tylko biernym obserwatorem ktory i tak pewnie sie ulotni tak jak 8/10 mezczyzn w tej sytuacji. Kobieta nie ma tego luksusu i nie moze odejsc od meza z dzieckiem niepelnosprawnym.

https://www.mjakmama24.pl/mama/psychologia/niepelnosprawne-dziecko-ciezarem-nie-do-udzwigniecia-dla-ojca-opuszczaja-je-z-tchorzostwa-aa-KmN4-zpFe-N7vG.html
@Moisze: Wiem że mężczyźni uciekają, sam pewnie też bym się tak zachował gdyby doszło do rozbieżności zdań przy aborcji uszkodzonego płodu, ale nie uważam że to znaczy że problem mnie nie dotyczy. Nie chcę być zmuszony do poświęcenia swojego całego życia żeby zająć się dzieckiem, a kiedy mnie by zabrakło nikt inny by go nie chciał, więc rozumiem tych mężczyzn którzy uciekają, jeżeli ich partnerki używają argumentu o "noszeniu dziecka pod
@Moisze:

tak pewnie sie ulotni tak jak 8/10 mezczyzn w tej sytuacji.

Jakieś źródło na te "8/10 mężczyzn", w artykule który wstawiłeś nie ma żadnych źródeł.