Wpis z mikrobloga

Doradźcie co robić bo jestem w dziwnej sytuacji.

Ostatnio jedna fajna koleżanka próbowała się ze mną umówić, nie powiedziała tego wprost ale wiem na 100% i jeszcze więcej ze o to chodzi.

Problem jest taki że ma kogoś, typa raz widziałem i wyglada jak chodzące nieszczęście, typowa fleja, ona z kolei całkowita odwrotność.

I tutaj pytanie, co robić? Nie widzi mi się być opcja #bolecnaboku jednak taka okazja nieczęsto się trafia.


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 25
aż tak napalony nie jestem, wole prędzej porozmawiać ;)


@FeyNiX: no to porozmawiaj z nią o tym że chcesz ją odbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma co się czaić, albo w prawo albo w lewo

Jak powie że nie chce kończyć tamtego a chce zacząć z tobą to odwracasz się i idziesz dalej z życiem
@FeyNiX niech zerwie z chłopem najpierw

Bo jak liczysz na jego miejsce to uświadamiam ze jak się tobą znudzi to też będzie szukała bolca na boku

No chyba że chcesz ją tylko przeleciec to nie widzę problemu
Czyli jak zajęte zaczynają startować to chcą poruchać czy jak? Prawdę mówiąc to w ciągu ostatniego pół roku miałem 5 takich przypadków.


@FeyNiX: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie za słabo są bolcowane przez swoich amantów
Ja z kolei na jakiegoś ruchacza nie wyglądam.


@FeyNiX: No i?. Mam kolegę, który nie jest "ładny" a działa na kobiety jak lep na muchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a panna ewidentnie chce grać na dwa fronty. Jak poczuje się u Ciebie "bezpieczna" to kopnie swojego w dupę i to samo zrobi z Tobą jak znajdzie lepszy model ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i?. Mam kolegę, który nie jest "ładny" a działa na kobiety jak lep na muchy


@PapaSar: I to jest właśnie zastanawiające bo często do mnie zagadują i spermią ale gdy postalkuje to wychodzi że jest zajęta.


Jak poczuje się u Ciebie "bezpieczna" to kopnie swojego w dupę i to samo zrobi z Tobą jak znajdzie lepszy model ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PapaSar: no to też
@FeyNiX: Jak dają to bierz tylko później nie narzekaj, że panna była na raz. Miałem taką znajomą na studiach coś a'la fuck friend ( ͡° ͜ʖ ͡°) było miło ale jak znalazła później partnera, zakochała się to dałem sobie spokój.
W ogóle nie masz znajomych? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Może napisz tutaj w jakimś hasztagu to na 100% ktoś się znajdzie żeby wyskoczyć
@PapaSar: Ja mieszkam w UK (jakies 300 KM na północ od Londynu), w miescie co prawda trochę jest Polaków (tych normalnych ludzi) jak i innych nacji to jednak tak wyjsć nie mam z kim. Poza tym przez ten czas więcej poznałem koleżanek niż kolegów no i z nimi bardziej mam kontakt tyle że raczej żadna nie wyjdzie bo większość w związkach itd.

Ostatnio z nudów to poszedłem do dorywczej roboty (własnie