Wpis z mikrobloga

#ksiazki #lost #mikolajki #rozdajo
Jak zaczynałem oglądać Zagubionych miałem jakieś 16-17 lat. Najbardziej lubiłem Sawyera. Imponował mi, był taki nieokrzesany, pewny siebie, groźny. No i kleiła się do niego Kate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w pewnym odcinku widzę, że ten twardziel siedzi i czyta książkę. Bardzo mi to nie pasowało do tego bohatera, ale równocześnie wzbudziło moją ciekawość. Odpisałem tytuł "Of Mice and Men" i po szkole zahaczyłem o bibliotekę. Pożyczyłem książkę i przeczytałem jednym tchem. Od tego czasu czytanie sprawia mi wielką przyjemność, czytam kiedy tylko mam czas, zbieram książki. A wszystko dzięki Jamesowi Fordowi. Do książki lubię co jakiś czas wracać i polecam ją każdemu.
Spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która otrzyma na wskazany przez siebie adres jeden egzemplarz wymienionej wyżej książki. Oczywiście wszystko na mój koszt :) Losowanie jutro o 20.
Może ktoś też polubi tę książkę ta jak ja.
Pobierz potatowitheyes - #ksiazki #lost #mikolajki #rozdajo
Jak zaczynałem oglądać Zagubiony...
źródło: comment_1607193611R30uxyU6V8u3kZJlfodBll.jpg
  • 69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sharan: tak, do wygrania jest polskojęzyczna wersja.@Ancymoon1: oglądałem pierwszy sezon, ale później przeczytałem, że zakończyli jego kręcenie po kilku odcinkach 3 sezonu, więc sobie odpuściłem. Dokręcili go później do końca? Będę musiał poszperać i doogladac w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@potatowitheyes: Nie plusuję, bo mam tę książkę, podobnie jak inne które pojawiały się w LOST. Beletrystkę światową kupowałem według klucza na wikii - czy był w Loscie :) https://lostpedia.fandom.com/wiki/Literary_works
Wciaż mi więcej brakuje niż mam, ale to świetny pretekst by sięgać po klasyki zachodniej literatury, po które być może byśmy nigdy nie sięgnęli. Moim pierwszy lostowy tytuł to była "Krótka historia czasu" Stephena Hawkinga
Z swej strony polecę jeszcze Zaginiony Horyzont