Wpis z mikrobloga

Jestem tak zlewaczały, że nieironicznie popieram całym serduszkiem tą słynną "cywilizację śmierci" i mam nadzieję, że zawładnie całym światem ʕʔ

Eutanazja powinna być dozwolona od ręki dla dorosłych, a dla dzieci po decyzji zespołu specjalistów (no i dziecka xD), bez wymaganej zgody rodziców, bo czemu dziecko ma cierpieć tylko dlatego, że rodzice tak sobie życzą.
Natomiast aborcja na życzenie aż do momentu, w którym płód może odczuwać ból. W skrajnych przypadkach, kiedy dziecko jest bardzo upośledzone, aborcja powinna być wręcz obowiązkowa, bo rodzenie takiego dziecka to czysty sadyzm.

Jakby jakaś partia miała w programie depopulację Polski, to głosowałbym jak #!$%@? xD

#neuropa #4konserwy #aborcja #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 29
@strfkr: przecież eutanazja i aborcja nie doprowadzą do żadnej depopulacji xD Eutanazji i tak poddają się głównie albo warzywa pod respiratorem, albo samobójcy którzy i tak skończą na sznurze. A zakaz aborcji też nic nie zmienia, bo jak ktoś chce to pojedzie wyskrobać za granicę.
@strfkr: no to właśnie mówię ci, że nie zmniejszają, bo poddający się eutanazji bez niej i tak zaraz umrą, a aborcji będzie tyle samo bez względu na to czy będą legalne czy nie. Nie ma to wpływu na liczbę ludności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strfkr: z aborcją i eutanazją jest jak z bronią, czy narkotykami. Jeśli władza ułatwi dostęp do broni, to nasz naród raczej się na wzajem nie wybije. Oczywiście będzie więcej przypadków użycia broni, czy wypadków z jej zastosowaniem. Jak zostanie zalegalizowana marycha, to ludzie nie zaczną jarać ponad swoje możliwości. Depopulacja wymagałaby obowiązku eutanazji, czy aborcji, czyli coś w deseń chińskiej polityki jednego dziecka.
@Austriacki_artysta_i_ekolog: nie umrą, bo część nie jest w stanie się zabić samodzielnie, część się boi np. niepowodzenia próby, a wspomniane dzieci nie mogą nic zrobić same, a rodzice jak im "pomogą" to pójdą siedziećm i to tylko parę przykładów na szybko. A w przypadku aborcji nie wszystkie kobiety chcą ją robić nielegalnie w piwnicy albo płacić za wycieczkę za granicę. Takimi uproszczeniami jak robisz to można dojść do tego, że w
@Haramb3: no wiem, że to co opisałem nie miałoby jakiegoś dużego wpływu na populację niestety. Ale przynajmniej ludzie by mieli podstawowe prawa. A taka rzeczywista depopulacja musiałaby być wynikiem lat edukacji i zniechęcania do rozmnażania się. No albo jakiejś klęski xD