Wpis z mikrobloga

Jestem tak zlewaczały, że nieironicznie popieram całym serduszkiem tą słynną "cywilizację śmierci" i mam nadzieję, że zawładnie całym światem ʕʔ

Eutanazja powinna być dozwolona od ręki dla dorosłych, a dla dzieci po decyzji zespołu specjalistów (no i dziecka xD), bez wymaganej zgody rodziców, bo czemu dziecko ma cierpieć tylko dlatego, że rodzice tak sobie życzą.
Natomiast aborcja na życzenie aż do momentu, w którym płód może odczuwać ból. W skrajnych przypadkach, kiedy dziecko jest bardzo upośledzone, aborcja powinna być wręcz obowiązkowa, bo rodzenie takiego dziecka to czysty sadyzm.

Jakby jakaś partia miała w programie depopulację Polski, to głosowałbym jak #!$%@? xD

#neuropa #4konserwy #aborcja #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 29
  • Odpowiedz
@strfkr: Kolejny któremu wydaje się, ze to on będzie rozdawał karty i podejmował decyzje xD a tu zonk; zostaniesz co najwyżej kolejnym baranem w stadzie, jakby wszyscy
  • Odpowiedz
@edgar_k: skąd ty wziąłeś te urojenia głuptasku ʕʔ
Opisałem wizję, która mi się podoba ją popieram i tyle. Jak ktoś napisze, że chciałby żeby jego babcia nadal żyła, to też się pod jego wpisem zesrasz, że to nie on o tym decyduje i jest baranem?
  • Odpowiedz
a dla dzieci po decyzji zespołu specjalistów (no i dziecka xD),


@strfkr: a po co dziecka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A taka rzeczywista depopulacja musiałaby być wynikiem lat edukacji i zniechęcania do rozmnażania się


Przyrost spada gdy podnosi się poziom życia i ludzie nie muszą produkować gówniaków niczym błazenki, żeby mieć pewność, że chociaż jeden przeżyje i przekaże geny dalej. Więc tutaj akurat nie tylko w Polsce,
  • Odpowiedz
@strfkr: jestem prawakiem wolnościowcem i sam bym poparł taki program. Usunąć też cały socjal i poczekać aż patologia powymiera. Ludzkość przestała korzystać z dobrodziejstw doboru naturalnego i czas do tego wrócić
  • Odpowiedz
@strfkr:
Z eutanazją dla dzieci popłynąłeś, ale obok tematu: trzynastolatka powinna mieć możliwość udania się samej do ginekologa i uzyskania pomocy. A u ginekologa powinna czekać broszurka do niej adresowana, omawiająca szczegóły cyklu miesiączkowego, zagrożenia związane z chorobami wenerycznymi, numery infolinii, do których mogłaby się zwrócić po pomoc. To absurd, że wyrośnięta siedemnastka musi pielgrzymować do gina z mamusią i mamusia musi wyrazić zgodę na każde badanie/leczenie. Co skutkuje zapewne szeregiem
  • Odpowiedz
Przecież to żadne lewactwo a humanitarne i etyczne podejście, które wypracowaliśmy sobie jako cywilizacja, no bo Soros tylko czeka aż ktoś potencjalnego małego Antosia wykręci z macicy... No ludzie
  • Odpowiedz