Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i powiedzcie mi że baby to są #!$%@? normalne. Miałem kiedyś taką koleżankę, nawet mi się podobała, kiedyś po pijaku się dymalismy, no ale miała innych adoratorów i lekko mnie zlała xD nie dotknęło mnie to jakoś bardzo, ok trudno nie ta to inna i utrzymywałem z nią dalej koleżeński kontakt. Ale zauważyłem że oststnio jakoś delikatnie mnie podrywa, ale nie brałem tego na poważnie, wmawiałem sobie że mi się wydaje xD No i akcja była taka że, bylem na imprezie właśnie z tą dziewczyną i jej koleżankami. No i jedna z tych koleżanek wyruchalem. Nie pociągała mnie jakoś bardzo, ale zrobiłem to według zasady kto wybrzydza ten nie rucha xD I teraz najlepsze - ta pierwsza o której wspominałem dowiedziała się o tym i zaczęła rozpowiadać że jestem szmaciarzem, że bawie się uczuciami dziewczyn, że ona była we mnie zakochana a ja zabawiam się z innymi, oczywiście ta druga potwierdziła i idiotki robią mi taką złą sławę teraz wśród wspólnych znajomych xD
#zalesie #rozowepaski #heheszki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fca76021831d2000bfc19b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10