Wpis z mikrobloga

@affairz Nie wiem jaka miał ING ale Santander też dzisiaj źle działał. Nie pokazywało historii zleceń i przy składaniu zlecenia wyskoczył błąd sesji, złożyłem jeszcze raz bo nie było widać zlecenia i po chwili kupił x2 i dwa razy biorąc prowizje...
@Pajdoniusz: @Artimeges: jeśli miałeś w ING np. konto osobiste i emaklera to po zalogowaniu widziałeś sumę posiadanych środków. teraz masz już tylko konto osobiste. makler zniknął, saldo które tam miałeś się nie pojawia, ING od 3 dni daje coraz bardziej poplątane komunikaty, nie bardzo wiadomo, czy oni sami wiedzą kto tam miał ile swoim koncie maklerskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy tym oczywiście nie da się
@affairz: pracowałem niedawno w ingu, ciekawa sprawa xD
zapytałbym bym co tam sie dzieje kolegów z byłej pracy, ale no raczej najniższy szczebel w hierarchii więc bez sensu, dzięki za streszczenie
@Hesti: jeśli polskie akcje to na xtb masz absolutne zero prowizji (ma kilka wad, ale to chyba najlepsza obecnie opcja cena/jakość). jak chcesz tanio to BPS za 50zł rocznie ma prowizję 0,13% (gówniana aplikacja), jak chcesz IPO to mbank ma największe pokrycie
@Hesti awarie są wszędzie, ale to już pisał ktoś na wykopie że zapowiada się na największą aferę bankową od bardzo dawna. Co innego jak nie możesz płacić kartą przez pół dnia albo zżera Ci podwójną prowizję a co innego jak tracisz grube pieniądze na giełdzie gdzie są nie do odzyskania przez bank. Nie wiem jaka jest suma portfeli (albo była XD) w maklerze ING ale odszkodowania będą ogromne.

EDIT: doczytałem że podobno