Wpis z mikrobloga

Wołam userów co do których mogę mieć podejrzenia czy jesteście żywi. Taguję #zyjeszjeszcze i może trochę #csiwykop w szukanie kont zombie.

Zebrałem was tutaj z poniższych powodów:
- część z was ma bardzo długi staż
- nie macie awatarów
- brakuje u was aktywności od kilku lat. W tym sensie, że naprawdę nie było okazji żeby cokolwiek skomentować/dodać od kilku lat?
- to co was wielu łączy to wykopywanie znalezisk do płomienia i plusowanie wpisów sięgających kilku tysięcy plusów

Prośba do was, abyście sprawdzili swoje wykopywane/plusowane treści i czy aby nie robi tego ktoś za was. Wołam was jeszcze dlatego, żeby mnie nie osądzono o fałszywe oskarżanie kogoś o coś.

@Mis456
@ExpediteLikeRossi
@kkkppp44
@ObrzydliwyGrubas
@karol9585
@Czeresniowy
@remihan
@thelightful
@Agent_Dijkstra
@SuperGosc11
@Obcy1111
@rufusn
@brawurek
@jpv2
@Tomo
@covid009
@Chupakobra
@niderlap
@Ferhie
@Znahar
@Papandos
@Zondep
@jirapaso
@menesop
@Dubaj
@fshr
@sphx
@jpv2
@ketjow
@plussix
@Yavin
@elias
@blackdog
@Horneciarz
@komornikpl
@zeusik123
@ejnreon
@jdef90
@SayOh
@jakub512
@dawid0810
@karolak89
@Mis456

Dla czytających taka informacja: jest to jedynie jakiś % kont, które w ten sposób działają.

Kto chciałby dołączyć do zabawy to myślę łatwo znaleźć takie konta jak wyżej postępując w ten sposób:
1. Wchodzicie w listę wykopujących danego znaleziska z "Hitów" lub wpisu z nienaturalną liczbą plusów w kilka minut
2. Na szczycie listy znajdziecie konta z najdłuższym stażem i dobrze jest przejrzęć konta bez awatarów, wtedy większa szansa na jackpot
3, Wołacie tego usera do wpisu, by odpowiedział. Być może nie jest świadom, że jakieś dziwne akcje wykopywania/plusowania się dzieją. Moja propozycja tagu #zyjeszjeszcze
4. Brak odpowiedzi od tego usera może być oznaką, że jest to konto zombie.

Póki co zbieram dowody na to i utworzę kiedyś znalezisko. Tymczasem zapraszam do poprzednich analiz:
https://www.wykop.pl/link/5459995/manipulacja-glosami-sposobem-wyboru-tresci-na-wykopie/
https://www.wykop.pl/link/5460431/manipulacja-glosami-sposobem-wyboru-tresci-na-wykopie-cz-2/
https://www.wykop.pl/link/5485067/manipulacja-glosami-sposobem-wyboru-tresci-na-wykopie-cz-3/

Wołam przede wszystkim @ExpediteLikeRossi. Szczególnie ciekawie wyglądają same płomienie wykopywane przez Ciebie.

#moderacja #moderacjacontent #wykop #wykopcontent
  • 21
Nie zombi, żyje, ale do tego bagna wolę nie wchodzić.
Mam głęboko w d czyjeś zdanie i nie mam ochoty dzielić się swoim zdaniem z jakimiś obcymi dla mnie ludźmi.
Plusy i minusy mi wystarczą.
Konto założone by mniej reklam widzieć ...
Miałem włam na konto kilka miesięcy temu, ale ogarnięte to jest. Nie za bardzo się udzielam, ponieważ większość jest ekspertami w każdej dziedzinie. Nie będę z nimi konkurował( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yavin: ja robię dokładnie tak samo, wykopujac zaznaczam co już przeczytałem. Bo wykopalisk na głównej jest multum, wystarczy przez jeden dzień nie wejść na wykop... Swoją drogą przydałaby się taka opcja żeby sobie zaznaczać co już zostało przeczytane.