Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smoli: o Panie, byłem 4 minuty szybszy z Ventusem i mi właśnie na infolini powiedzieli, że nic nie jest wiadome w kwestii tej karty. Natomiast Eagle (bez OC) jedzie właśnie do salonu, a Eagle OC do media experta
@kieratek: o znowu "problem globalny", ten sam mail dokładnie co dla 3080, 3070 i PS5 zmienia się tylko nazwa produktu. Cały stock oczywiście tajemniczo pojawi się na Allegro i OLX.
@kieratek: Niestety muszę Cię zmartwić, bo termin podali z dupy i do niczego ich nie zobowiązuje. Mi termin realizacji 3080 z dnia premiery przekładali parę razy, a teraz to już przestali kłamać i informują, że nie wiedzą kartę otrzymam. Czekam już 77 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MobrayOswaldo: złożyłem zamówienie o 15:02, w apce mam status "w trakcie realizacji", na stronie "w realizacji", a na infolinii, jak wcześniej pisałem, dostałem info, że jedzie do salonu. Maili żadnych nie dostałem, nawet na te karty, które wedle infolini są niewiadomymi, a pierwsza z nich była zamówiona już o 14:59.
@Yaser: Masz jakieś informacje czy do media jadą jeszcze jakieś inne karty czy tylko Eagle OC i kiedy one pojawią sie na stanie? Kontakowałem się z media, bo nie ukrywam że zależy mi na jak najszybszym dostarczeniu karty, ale narazie zero info, a xkom dalej swoje...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MobrayOswaldo: ja czekałem ponad 25 minut...

@dethnir: z tego co pisali ludzie, to media expert sprzedawał to co miał na stanie, więc jeśli się udało zamówić, to można chyba uznać, że się udało. Nie widziałem też maili z ME w stylu x-komu.