Wpis z mikrobloga

@arahooo: Na wykopie chyba nie bardzo, ale ja uwielbiam.

Za to nie trawię seriali Walaszka i Big bang theory, które też są popularne. Ale każdy ma inny gust i lubi co innego. Najważniejsze to nie obrażać czegoś czego ktoś nie lubi, bo to, że ty nie lubisz to nie znaczy, że coś jest złe.

"Przyjaciele" nie wiedząc czemu bardzo triggerują wyk0pków
  • Odpowiedz
"Przyjaciele" nie wiedząc czemu bardzo triggerują wyk0pków ;)


@maxwol: To nie chodzi stritce o przyjaciół. Generalnie lubią hejtować popularne zjawiska. Pozwala się to poczuć lepszym, przynależnym do lepszej, bardziej wysublimowanej części społeczności.
  • Odpowiedz
”Przyjaciele" nie wiedząc czemu bardzo triggerują wyk0pków ;)

@maxwol: Bo mają ultra drętwy humor. Czyli serial idealny, dla typowej 20 latki, którą śmieszą memy z „kitku”.
  • Odpowiedz
@arahooo: można sobie obejrzeć a nawet się do nich trochę przywiązać (chociaż jak na te ilość odcinków to wcale nie tak mocno). Ale na pewno nie jako komedia!

poza żartami chandlera to się rzadko śmiałam. Jako naprawdę śmieszny wspominam tylko odcinek jak Phobey miala się na wzajem z Chandlerem uwieść. To było mega napisane akurat.

Najgorzej było jak chciałam pokazać chłopakowi ze „ci friends wcale nie są aż tacy słabi, obejrzyj ze mną jeden odcinek, prosze” i trafiliśmy akurat na debilny wątek jak Ross przychodził na opalanie natryskowe i spryskał się kilka razy tylko z jednej strony w mega głupich scenach. Nie mogłam wytrzymać z zażenowania. Generalnie większość rzeczy z rossem nie da się oglądać bo Cię skręca z
  • Odpowiedz