Wpis z mikrobloga

sami biali, zamożni ludzie. dziś by nie przeszło cenzury...


@PozorVlak: Gdybyś oglądał, to byś wiedział że poza Chandlerem (no Ross ma też pracę) reszta to biedaki. Zwłaszcza Rachel odcięta od pieniędzy tatusia.
  • Odpowiedz
biedaki mieszkające na manhattanie. kurła, chcę być taki biedny!


@PozorVlak: New York’s rent and housing laws do in fact grant grandchildren succession rights to rent-stabilized apartments (which this one would have to have been for Monica and Rachel to afford), and if her grandmother had been living there for several decades, the rent could have been quite reasonable.

under New York City rent stabilization rules, which only allowed for very modest
  • Odpowiedz
monthy python to totalnie inny rodzaj humoru. Dla mnie np. brytyjski the office jest lepszy niż amerykański.


@marjanoos: Jak wolę amerykański, ale co kto lubi przyjacielu, co kto lubi.
  • Odpowiedz
@arahooo: Nie oglądałem nawet. Nie jestem fanem seriali komediowych ogólnie. Big Bang theory obejrzałem ale to zabawne było tylko na początku, połowa serialu lekką ręką to straszna kaszana. 12 sezonów było, 6 daje rade, pozostałe 6 szkoda nawet oglądać.
I jeszcze taki był serial co gość został sam na ziemi i potem poznał jakiś ludzi.. to pilot uśmiałem się po pachy, reszta to dno na 3/10 w porywach i przestałem oglądać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: zgadzam się ale strasznie płaski wątek Phoebe, z bliźniaczką, dwoma matkami, bratem, odnalezionym ojcem, ojczymem itp można to było rozwinąć.
No i ubolewam, że "Joey" nie wyszedł.
  • Odpowiedz