Wpis z mikrobloga

Jak zmienić fonty?


NIKT ci na żadnym forum nie odpowie inaczej, jak "spytaj Google'a, bo forum jest dla ludzi, którzy mają problemy". I to jest prawidłowa odpowiedź.

Co to jest Gnome?


Wikipedia.
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: Widzę, ze pan linuksowiec. Spoko ja tez taki byłem, przeszło mi jak poszedłem do pracy. :)

Jest dużo fajnego softu na Linuksa, tylko co z trgo skoro nie ma takiego, jakiego ktoś używa, np. Photoshopa. Co z tego, ze jest gimp, skoro ktoś chce używać konkretnego, a nie zamiennika. Można używa np. qcada, ale po co, skoro nie ma wszystkich możliwości AutoCada...
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: a napisałem tak. Taki jest ogórny wymóg centrali, bo wszystkie systemy są pod windę zrobione. Tylko niektóre działy niezwiązane stricte z głównym zajęciem firmy mają dowolność. Reszta nie. To tak jak franczyzna żabki, raczej nie masz wyboru, jaki system sobie zainstalujesz na kasie w sklepie i raczej nikt tego nie rozkminia, gdy cała firma działa na outlooku, teamsach, excelu itd., a nie na śmieciowych linuxowych zamiennikach, które nawet makr
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: boże, człowieku, ale zaspamowałeś. Konkretnie to chodzi o Guitar Pro 6, to było gdzieś ok. 3-4 lata temu. Nie pamiętam jakiego distro wtedy używałem, chyba Minta opartego o Xenial Xerus. Zaś dopóki nie potrzeba instalować sterowników czy nie wrzyna się mocno w system, to prawie każdy soft z czasów Windowsa XP działa bez problemów na nowych kompilacjach Windowsa. Wiem, że może ten problem dałoby się rozwiązać, ale wtedy stwierdziłem,
  • Odpowiedz