Wpis z mikrobloga

To przy MacOS same plusy widzę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@2-Fenyloetyloamina: ale to dziala w ten sposob w przypadku mezczyzn, w przypadku kobiet natomiast:

+dziala
-tyjesz, farbujesz wlosy na jaskrawy kolor, zaczynasz nienawidzic mezczyzn
@miazdzacyorangutan: Cała ta dyskusja przypomniała mi problem jaki miałem miesiąc temu z windowsem. Kuzynka nie mogła zainstalować simsow, bo jak się okazało jej folder użytkownika zawierał polski znak... Ile ja się nameczylem, żeby to zmienić! Wsparcie MS dawało jakieś tam rozwiazanie z grzebaniem w rejestrach, ale jak poczytałem komentarze to jednym działa, innym nie, a innym się już komputer nie włączył po tym zabiegu. Jeszcze inne forum dawało jakieś sposoby z
@miazdzacyorangutan: pamiętam jak parę razy szukałem czegoś, oczywiście w Google pierwszy wynik to temat na forum Manjaro z prawie identyczną nazwą, wchodzę i... usunięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście Google zawsze miał zapisaną starszą wersję.

Jak ktoś jest początkujący to polecam tylko Pop OS, bo oni chyba najlepiej ogarniają na bieżąco sterowniki (a jakby nie patrzeć to większość problemów miałem ze sterownikami Nvdii i ich wersjami).
@Hrabia_Horeszko: takiś mądry? To spróbuj jakiś własnościowy soft zainstalować, kompilowany pod Ubuntu 14.04, i się okazuje, że no prawie działa, tylko brakuje zależności ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pół dnia spędzone na szukaniu rozwiązania, gdy rozwiązanie jednego problemu generowało dwa kolejne, o których już community milczy. I w końcu #!$%@? się, ściągasz wersję na windowsa, instalujesz na wine i... okazuje się, że wydajność leży tak, że mimo,