Wpis z mikrobloga

Czy warto teraz wchodzić w... czyli moja nowa seria z poradami dla inwestorów długoterminowych.
Dziś pod lupę bierzemy spółkę ABM Solid!

Analiza fundamentalna

Grupa ABM Solid posiada w nazwie słowo Solid. Jest to słowo pochodzenia angielskiego, oznaczające "solidny, stały". ABM Solid integruje spółki budowlane, które - chcąc nie chcąc - "przesiąkają" tą nazwą, dzięki czemu są solidne. W nomenklaturze inwestorskiej na zjawisko przesiąkania mówi się na "diffusioning company", czyli "spółka, która zaraża dobrymi wartościami / dobrą energią". Prezesem ABM Solid jest Marek Pawlik - osoba, której nigdy nie udowodniono współpracy m.in z SB, OMONem czy MI5. Świadczy to o jego wielkim autorytecie i umiejętności zarządzania solidnymi spółkami.

Analiza techniczna

Zgodnie z linią trendu możemy wyznaczyć okresy wypłaszczenia, tzw. IC (ang. Instability Chamber). Niedawno został osiągnięty trzeci IC. Mamy więc formację 3 x IC + otarcie się o linię IS (ang. Insolvent Support), co zgodnie z teorią Shitona Rashpla oznacza, że wygenerowany zostanie silny impuls popytowy w okolicach wsparcia na linii IS.

Podsumowanie

Dowiedziona fundamentalnie solidność spółki oraz fakty odczytane z wykresu wskazują, że ABM Solid to spółka, która wyjdzie obronną ręką z koronakryzysu. Potwierdzają to również takie autorytety jak Chan Tao Jang - chiński multimiliarder, który poinformował, że zamierza zainwestować w spółkę 57 miliardów Juanów. Nieoficjalne źródła podają, że już wykonał przelew na konto maklerskie, jednak ze względu na specyfikę systemu ELIXIR, przelew zostanie zaksięgowany dopiero dziś o 12:30. A zatem to ostatnia szansa, aby kupić po tak niskiej cenie.

--

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, które reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa Provident" czy "Inspiracje tygodniowe".

#gielda #inwestycje #zarabianie #czywartoterazwchodzicw
CzerwonyjakWIG20 - Czy warto teraz wchodzić w... czyli moja nowa seria z poradami dla...

źródło: comment_1606873776EYXfIgEv6HdE86WCArBG9q.jpg

Pobierz
  • 14