Wpis z mikrobloga

Miraski proszę o rade. Jedna z lokalnych myjni zaproponowała mi 1100zł za położenie ceramiiki na #mazda #mx5 wraz z lekką korektą lakieru (jak bedzie potrzebna jakaś grubsza to będą negocjować).
Do wyboru mam trzech producetów ceramiki. G-technica, Gion, CeramicPro (nazwy mogłem przekrecić bo przez telefon mi mówili).
Cena jest ok? Jaką wybrać firme ceramiki?
#cardetailing #detailing #ceramika #samochody
  • 14
@Kruqu: wszystkie 3 firmy są ok. W tej cenie dostaniesz produkt z trwałością do 12 miesięcy. W tym okresie to 1100zl to spoko cena.

Aczkolwiek ja póki co dokładam do interesu, więc może na temat cen się nie będę wypowiadał.
@Foxio: @Shirako: jeden kumpel tam już robił i płacił 1800. Mówi ze jest ok. Ogólnie na woskowanie dosyć często do nich jeżdżę i jest spoko. Niby ta ceramika jest na 5 lat.
@Kruqu: 5 lat za 1100!? Gdzie, swojego zaprowadzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może się nie dogadaliście. Z jednej strony samochód malutki, ale cena podejrzanie niska. Ja bym wybrał z tej 3 Gtechniq
@ZaczynamOdNowa: Nie, nie brudzi się tak samo. Podobnie zresztą jak po wosku. Auto łapie mniej znacznie mniej brudu do tego łatwiej wypłukać auto na myjni (wystarczy samo ciśnienie wody).

No i dalej wygląd

Folia ochronna to zupełnie inne pieniądze. Do tego otoczka marketingowa wygląda jak kiedyś przy powłokach. Folia chorni, nie wygląda. Do tego też trzeba o nią dbać. No i ze względu na swoją strukturę (porowatość) bardziej się brudzi ;)