Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? to zakłamanie #bekazpisu z podatkiem cukrowym. Walka z otyłością heh i nałożenie podatku na bezcukrowe napoje... Dla mnie jako ćwiczącego na #silownia np cola zero całkowicie zastępuje chęć na słodycze, czekoladę, batony no wszystko co słodkie. Zastępuję to od paru lat wlaśnie colą zero dzięki czemu nie jestem ani trochę otyły. Zwykłe chamstwo i skok na pieniądze przez tych debili z rządu, a nie walka z otylością Polaków.

Druga sprawa, że na zachodzie mamy do wyboru sto rodzajów coli zero, fant, spriteów, innych napojów nieznanych u nas nawet. Bo własnie to jest walka z otyłością. #!$%@?łem się.
#gorzkiezale #mikrokoksy #zalesie
  • 8
@Suszi88: w uk cola orginal jest drozdza i w mniejszej butelce niz zero. Za butelkie coli zero 2.25 litra w lidlu chyba 1.69 funta. A w Polsce bali sie ze Polacy bd kupowac tylko napoje bez cukru to #!$%@? solidarnie plując przy okazji w ryj rodakom jak i logice. Ile wy jeszcze jesteście w stanie znieść? Niedługo wprowadza podatek wodociągowy do butelki mineralnej żeby pic kranówkę xd
@churros8: no na moim wieloletnim przykładzie na razie powiem, że nie mam totalnie żadnych problemów ze zdrowiem, otyłością, poziomem insuliny itp. A w sumie w rodzinie raczej mam tendencje do obtłuszczania się z wiekiem.