Wpis z mikrobloga

@Kempes: Uprzejmie informuję, że w najbliższych wyborach oddam pusty głos. Kiedyś myślałem o Konfederacji ale widzę, że wszyscy kandydaci są umoczeni, więc nie warto głosować na nikogo. Opłaca się tylko zabierać wam procenty pustymi głosami ;)
@Sin-: Wydaje mi się że z tego całego k0nfiarskiego towarzystwa Dziambor ma najbardziej ludzkie oblicze. Doprecyzowując, nadal gardzę jego konserwowym zacięciem i fikołkami jakie sadził np. w kontekście zakazu aborcji, ale myślę że z nim można chociaż jakoś pogadać i osiągnąć konsensus w różnych kwestiach. Cała reszta to zbieranina świrów, fanatyków i pospolitych oportunistów - przykładowo Korwin jest totalnie zabetonowany w swoich poglądach, Mentzen to cyniczny cwaniaczek, a o Braunie nawet
@Mtsen: za to ze nie wierzyl w korwina a wyborcy wybrali go za jego ladniejsza morde od reszty konfiarzy XD cos w zeszlym tygodniu sie tlumaczyli oni wszyscy w internecie i najwieksza beka z tego ze czyszcza konfe z takich liroyow zeby na pewno ci mniej atrakcyjni mieli szanse sie dostac
@HrabiaTruposz: Dziambor zawsze się wydawał normalniejszy od reszty chyba jego najbardziej memowym wystąpieniem było to o Loli z Kosmicznego Meczu. Ale nie miał też nigdy kręgosłupa. Jak powiedział coś rozsądnego (przynajmniej wg mnie) i został zaatakowany przez wyborców to zaraz się wycofywał. Najlepszy przykład to covid jak trafił do szpitala i szury go zaatakowały, że jest kupionym aktorem bo covida nie ma xD Ten chwilę po wyjściu mówił coś o dbaniu
@HrabiaTruposz: Misiu kolorowy, #!$%@? się na kolor kafelków w kuchni, kiedy z salonu wynosza ci telewizor i próbują pralke. Abrocja jest ważna ale to co włożysz jutro do garnka jest ważniejsze. Głosuj, ale proszę myśl o garnku nie o kafelkach w kuchni które kupisz za 15 lat.