Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: a może pan Dziambor xDDD chce sie przenieść do plusa, no jest najnowocześniejszą siecią na dzisiejszy czas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CreativePL: główny tag jaki śledzę na wykopie to #pracbaza, to jak ludzie są niedoinformowani i nie wiedzą najprostszych rzeczy które de facto można wygooglować w 2min mnie przeraża, od tego co to brutto a co to netto poprzez urlopy, wypowiedzenia etc.
  • Odpowiedz
@Zendemion: w sumie jak ktos studiuje i ma zleceniowke, to dostaje pelna kwote brutto do lapy. No nie licząc np vatu czy akcyzy to można sie jebnac. Zalezy jak pytanie bylo skonstruowane tez
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: To sobie komentarze poczytaj tam xD

Kiedy lewak przekonuje się o swym błędzie.

To jest zapewne ten przypadek o którym cały czas powtarzają lewaki

Jednak to chyba prawda, że spory odsetek obywateli nie ma pojęcia, że płaci dochodowy

itd itd
  • Odpowiedz
Dziambor wrzuca trollwpis z wykopu i bierze go na poważnie, tak jak 99% komentujących tam xD


@CreativePL: skąd wiesz że na powaznie/. Może dodaje bo pasuje do pokazania sytuacji w polsce. To tak jakby ktoś linkował występ kabaretu a ty uważał że ktos na serio bierze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CreativePL: miałem w rodzinie podobny przypadek jak z mema. Ba! Mój kuzyn lat 22 zwolnił się z pracy bo go oszukali i zamiast 3000 brutto zapłacili mu tylko 2300 xd
  • Odpowiedz