Wpis z mikrobloga

Młoda p0lka szybko się orientuje, że tzipa to nie tylko przyjemność - to przede wszystkim korzyści. Wystarczy, że wykona swój specjalny atak tzw. "wystawienie tzipy". Dzieli się on na:

- wystawienie tzipy właściwe - tylko dla Chada. W jego obliczu nie ma czasu na udawanie cnotki niewydymki. Trzeba pokazać gotowość na przyjęcie nasienia samca nadrzędnego.

- wystawienie tzipy pozorne - w celach korzyści lub dla utrzymania atencji od spermiarza. Przykładowo uśmiech do brzydkiego kolegi żeby dał spisać pracę domową z matmy.

Mam nadzieję, że kwestia "wystawienia tzipy" została wyjaśniona i teraz będziecie poprawnie rozpoznawać te zachowania u p0lka.

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1606729004sVy9r7ns5at85HeQeaV1be.jpg
  • 12
@soltino1: pół żartem, pół serio. Nawet dla mnie niejedna laska 4/10 wykonywała wystawienie tzipy. One są bezczelne i wystawiają tzipsko bez żadnego wstydu żeby tylko pozyskać dobre geny.

A tym wykorzystywanym frajerem to sam byłem wielokrotnie, bo mi się jakaś różowa podobała a ja zostałem wychowany na kukolda i spermiarza, ale wtedy nie wiedziałem, że blackpill itp

Będąc młodą atrakcyjną dziewczyną bardzo szybko orientujesz się że jesteś traktowana wyjątkowo, a ludzie