Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: szczerze ciężko mi powiedzieć ale kolega mi powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) że mała dawka ketaminy 50mg (max 100mg) na dzień dobrze odpędza depresję i ogólnie jakoś tak pozytywniej patrzy się na świat nawet jak już puści ta lekka faza i efekt sie utrzymuje pare dni. Jakby połączyć to z konsultacjami z psychiatrą to pewnie zajebiście
@MagikLOL jest też jakaś strona, która oferuje konsultacje psychiatryczne, dzięki którym można dostać receptę na THC. Ceny są wyższe niż normalne wizyty u psychiatry, ale wciąż dość przystępne. Tylko na razie bodajże tylko Warszawa i Kraków
czyli mając krtamine można sobie wykorzystać ten schedule i pyk po 28 mg i powinno wyjść to samo?


@bitcoholic: teoretycznie tak, praktycznie nie do końca. Tam podają esketamine, czyli enancjomer ketaminy.
Kupując samem zazwyczaj dostaniesz racemat ketaminy, który działa inaczej. Chyba, ze zamówisz esketamine.

gdybym miał tyle hajsu wolałbym popłakać sobie podczas terapii na Karaibach w towarzystwie lux suczek..


@Aziz_Shavershian: to tak nie działa, można mieć mnóstwo kasy dostęp do
@MagikLOL: mnie też cieszy że szukamy kolejnej substancji pomagającej chorym na depresję ale nie zgadzam się z tym demonizowaniem benzo, jak napisałeś „faszerowanie ludzi benzo”. Lekarze wcale nie są tacy chętni do pisania benzo, pomimo że benzo to GENIALNY lek na lęki i zaburzenia nerwicowe który uratował wielu ludziom życie, w tym pewnie mi. Zarówno benzo, ketamina i wiele innych substancji mają swoje właściwości lecznicze, nie każdemu jakaś pasuje ale to
@FarmaceutaAmator: popieram w 100%. wiele leków działa genialnie i naprawdę ratuję ludziom życie. mi benzo uratowało, bo już miałem wisieć na klamce ale przyszło benzo, problemy odeszły ale niestety byłem wtedy głupi i się #!$%@?łem na 3 lata. teraz wszystko odkręcam, próbując zmienić życie nie tylko farmaceutyką ale też terapie i praca nad sobą, co do esketaminy to zamówiłem to zaraz po tym jak FDA to zaakceptowała i się tym dowiedziałem.