Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w stanie kontynuować znajomosci z facetem który jest konserwatysta :( Poznaliśmy się niedawno. On uważa ze strajki są lewackie, ze veto budżetu UE to obrona suwerenności, PiS nie taki zły i ze Niemcy chcą nas zagarnąć. Chociaż podoba mi się nie będę w stanie tego dłużej ciągnąć. Tez tak macie?
#zwiazki #strajk #neuropa #konserwy #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc34515b554c8000ab00f76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania Poruchałaś co Twoje, a teraz trzba życie na wyższy lvl podnieść. Tak działa piramida Masłowa.

Nie pozwól mu na wychowanie małego kato faszysty.

Btw też uważam, że te strajki są bez sensu, bo Kaczor siedzi w daczy pod Warszawą, a ludzie się zarażają i obrywają pałami. Taki strajk ma sens jeśli jest ostry niczym górników.

Lepszy byłby strajk włoski. Sporo kobiet pracuje w budżetówce. Do tego taki strajk to cios
  • Odpowiedz
oszczędź mu związku z lewaczką


@Jiovanny: "lewaczką" XDDD

jeśli ci się wydaje że wszystkie zachodnie rządy i korporacje są lewackie - to masz rację, bo tak jest. To wy, prawicowe śnieżynki jesteście na wymarciu i nikt nie daje o was j-----a, poza takimi wspaniałymi krajami jak Arabia Saudyjska czy części Afryki. Większość ludzi popiera strajk.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma sensu. Kisnę często z niektórych tutaj, bo nie dociera do nich, że zachowując się jak ruskie chłopstwo zrażają do siebie wszystkich wokół. Ale refleksji, że coś jednak chyba jest z ich poglądami nie tak, to nie wywołuje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, też bym nie mógł być z konserwatystką czy ogólnie jakąś prawaczką. Spotykałem się jakiś czas z jedną i jej podejście do życia było dla mnie nie do zaakceptowania na dłuższą met. Na szczęście większość kobiet jest co najmniej liberalna, a spora część lewicowa, także mamy dobrze pod tym względem.
  • Odpowiedz