Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w stanie kontynuować znajomosci z facetem który jest konserwatysta :( Poznaliśmy się niedawno. On uważa ze strajki są lewackie, ze veto budżetu UE to obrona suwerenności, PiS nie taki zły i ze Niemcy chcą nas zagarnąć. Chociaż podoba mi się nie będę w stanie tego dłużej ciągnąć. Tez tak macie?
#zwiazki #strajk #neuropa #konserwy #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc34515b554c8000ab00f76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 57
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To normalne. Ludzie od zawsze dobierają się pod kątem wspólnych zainteresowań czy patrzenia na świat.

Wyobraź sobie, że z nim zaciążysz i on będzie ojcem Twojego dziecka. Będzie miał na niego ogromny wpływ. Na jego wychowanie, poglądy, stosunek do świata itd.

Nie rób tego swoim przyszłym dzieciom!
  • Odpowiedz
@Jiovanny: to nadal lepsze niż facet obciążający facetowi, ale chciałeś mnie obrazić wiec lidzik od kobiety jest dla Ciebie gorszy od lodzika od faceta. Wydało się, prawy gejzerze. Ksiądz może Ci da hostie czyli ciało tego zyda wiszącego, prosto ze swych ust
  • Odpowiedz
@skorpion666: gościu weź sobie może zaparz meliski bo chyba ktoś tu wstał lewą nóżką

chciałeś mnie obrazić

To ty zaczynasz od obrażania i prowokowania. Zajmij się sobą a nie wojowaniem w necie bo nie chce mi się z tobą tu dyskutować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mocno się obawiam poznając nowych ludzi jakie mają poglądy polityczne :/ nawet jakby coś dobrze żarło to np. Lubić Sosnierza i publikować posty ekonomisty Mentzena xD dziękuję, dobranoc, nie ma opcji, żeby coś wyszło, moje zainteresowania spadło momentalnie :D
  • Odpowiedz