Wpis z mikrobloga

Przedwiośnie. Powieść polityczna napisana przez Stefana Żeromskiego w 1924. Czego się tam można dowiedzieć?
A tego, że przyjeżdża biedny gościu z terenów aktualnego Azerbejdżanu do Polski i nagle wszystkie panienki za nim lecą. Karolina się w nim #!$%@?, to samo robi Wanda no i na koniec kwiatuszek – zaręczona z innym gościem (swoją drogą też wdowa) Laura ma z nim romans xDDDDDDDDDDD
Prawie 100 lat temu już było wiadome jakie są p0lki. Przyjedzie gość bez kasy z innego kraju i nagle wymagania Polek znikają nie ważne że nie masz pieniędzy ważne że jesteś z zagranicy
#przegryw #p0lka #blackpill #redpill #ksiazki #przedwiosnie
  • 22
@AstraLavistA_Baby: Nigdy się nie spotkałeś za granicą z opiniami tamtejszych facetów jakie to polki są łatwe i jakie z nich ruchawice? Bo ja wiele razy. Jest też samo narzekanie polek jacy to polscy faceci so obrzydliwi, beznadziejni itp.
Sam raz zostałem przez polkę wzięty za zagraniczniaka (rozmawiałem z jednym typem po angielsku i pewnie to usłyszała). Ponieważ mówiła do mnie po angielsku z jakimś bliżej nieokreślonym akcentem to myślałem że ona