Wpis z mikrobloga

@susuke15 w Kępnie jest #!$%@?, mieszkam tu obecnie (pochodzę spod Ostrowa) i ten w Kępnie to syf, franczyzobiorca leci w #!$%@? i krbs nie jest tak dobry jak w Ostrowie.

@LegoCiemnyLas to było w Ostrowie, ale to nie zahir, tylko lokalny catering. Poczytaj to się dowiesz.
@korni007 raz byłem i też dla mnie szlam. Ja ostatnio w Sycowie odnalazłem super restauracje z typowymi włoskimi daniami i stała się moją ulubioną, w Ostrzeszowie Wietnamczyk najlepszy ale w Kepnie jak mówiłem myślałem że lepiej będzie aż zdziwiony byłem że w kebsie była czerwona kapusta jak w Ostrowie nigdy nie dawał.
@susuke15 bo w Kępnie jest #!$%@? zahir i tyle. Zakładam że jakbyś zahira zapytał to by się nie przyznał ze lokal z Kępna ma coś wspólnego z nim ( ͡º ͜ʖ͡º) ta wlsoka knajpa wiem, to jest na tyłach domu na takim osiedlu? Byłem tam 2x ale #!$%@? mnie tam brak parkingu, żarcie dobre i co najważniejsze ogromne porcje, bo zazwyczaj w takich knajpach tk się najeść
@FELIX90 ja nie mówię o lokalu w Kołobrzegu, tylko jakimkolwiek, wszędzie tak samo smakują, czyli spoko


@zi3le: akurat mam w okolicy 3, i tylko w jednym smakują zajebiscie w pozostałych zdarza się, ze możesz dostać surowe mięso lub tak złe, ze nie zjesz nawet na dużym gastro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polasz: 2 lata temu się tak ciężko zatrułem, że mało co nie wysralem organów (i gitary ;)) od tego czasu nie ruszam kebabów.
@nowa_zielonka też bywalem w Ostrowie obok dworca u zahira, w nocy był ochroniarz w środku ale spokojnie poza terenem zahira można było tam dostać #!$%@? od jakiś ćpunów w nocy, w Krotoszynie o wiele większa kultura, w Ostrowie są chyba 3 zahiry ale ta spelune obok dworcu w nocy unikać. I z cenami ładnie odlecieli, pamiętam mega za 15 zł a tu średni w tej cenie już, a lada chwila pewnie będzie
@korni007 ja nie wiem nawet kim jest ten Zahir :D tak to ta, taka niepozorna ale naprawdę bardzo spoko:D jeszcze jest kebab za Polo i też jest bardzo duży i dobry także mam namiastkę Zahira :p
@capol2 serio ? :D 3 tyg temu jestem w robocie do 22, myślę że pojadę właśnie tam na kebsa bo otwarte do 23. 22.15 jestem i już nie sprzedają. To na co otwierają do 23 jak już nie można zamówić xD polecisz dobry lokal poza Napoli w okolicy?
@korni007: Zacznijmy od tego, że Kura Warzyw jest jednym z najbardziej przereklamowanych lokali z bardzo słonym, tłustym i niskiej jakości żarciem.