Wpis z mikrobloga

@lukasarei: Szczere Gratki!! Napiję się tego kompotu za Ciebie.
Sam kiedyś też robiłem doktorat, ale poznałem żonę i od tamtej pory ona wszystko wie najlepiej. ;)
I oby Ci się powiodło w życiu. Znałem kiedyś spoko kolesia z doktoratem z fizyki teoretycznej, ale się chłopak jakoś pogubił w życiu.. Albo za bardzo rozmyślał o pustce wszechświata... Pozdro!
  • Odpowiedz
@lukasarei: gratulacje! w sumie ponosi mnie to na duchu jak się zdaję sobie sprawę, że na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami na którym czasem przesiaduje oprócz debili, troli i prostaków są też naprawdę mądrzy ludzi.

Korzystają z okazji - jak oceniasz Austrię jako miejsce do nauki, życia i rozwoju dla młodych ludzi? Nie raz znajomi Azjaci mający np nastoletnie dzieci pytają mnie który kraj w Europie bym polecił jako dobre
  • Odpowiedz
Co jakiś czas na na nowo uświadamiam sobie i zadziwia mnie, że na tym portalu wpisy: doktora prawa z Austrii, czy gościa, który zbiera na teslę za 300 tysięcy sąsiadują z wpisami ludzi, którzy piszą o swoich chorych fantazjach seksualnych, problemach z posprzątaniem w pokoju w piwnicy itp.


@WykresFunkcji: a ty co robisz, po której stronie jesteś? XD
  • Odpowiedz
puki co zadnej kariery na uniwersytecie

Puki co raczej udawało mi się wykorzystać


@lukasarei: Ciekawe rzeczy piszesz, "panie doktorze". Ogólnie troll bardzo udany, ale detale to zawsze gwóźdź do trumny

  • Odpowiedz