Wpis z mikrobloga

@lukasarei: oo super. Gratuluję!

Panie doktorze, mam często katar. I to bez względu na porę roku. Jakby w losowych momentach się zaczynał. Myślałem czy to nie jakaś alergia. Można to jakoś sprawdzić/przetestować bez testów alergicznych? czy oczyszczacz powietrza pomoże?
  • Odpowiedz
@rumcajsek: większość prawników po doktoracie robi to samo, co po magisterce - doktorat nie jest wymagany do stricte prawniczych zawodów (adwokar, sędzia, notariusz)
@diogene: no way... mimo iż trochę sentyment łapie, to cieszę się, że w końcu mogę zostawić uczelnie "za sobą"
@Camorra: w pierwszej kolejności powinienem chyba zacząć od samego siebie ^^
@matkakrawcowaojciecstefan: proszę wysłać skan dowodu osobistego oraz karty kredytowej na priv, muszę najpierw założyć wpis
  • Odpowiedz
@lukasarei: Gratki Mirku! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Ja właśnie jestem na finiszu pisania. Też po niemiecku i też w prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile czekałeś na obronę od złożenia pracy? Zostałeś w Austrii czy praktykujesz w Pl?
  • Odpowiedz
@lukasarei: Pytanie zupełnie poważne i bez żadnych podjazdów. Po co Ci ten doktorat? Planujesz uniwersytecką karierę, czy nie koniecznie? Zawsze zastanawiałem się czemu ludzie poświęcają aż tyle swojego czasu żeby ogarnać studia doktoranckie. Oczywiście gratuluję :)
  • Odpowiedz
@lukasarei: Co jakiś czas na na nowo uświadamiam sobie i zadziwia mnie, że na tym portalu wpisy: doktora prawa z Austrii, czy gościa, który zbiera na teslę za 300 tysięcy sąsiadują z wpisami ludzi, którzy piszą o swoich chorych fantazjach seksualnych, problemach z posprzątaniem w pokoju w piwnicy itp.
  • Odpowiedz