Wpis z mikrobloga

@Rumcajs90: No to kupisz poprawiona wersje w 21. Mi jak będzie piszczeć, to zwracam. Ogólnie jak XsX przegrywał mi dane z płyty to miałem dźwięki, jakby ktoś strzelał z ckmu :)
A może lepiej poczekać ze zwrotem kilka miesięcy, aż będą na stanie


@Fox7er: dokładnie, przecież da się grać, a gwarancja jest na rok, moż na spokojnie się przemęczyć i przynajmniej pograć i zgłosić problem jak już nie bedzie tych cyrków z konsolami
@Fox7er: na 99% wypną się bo bo konsola działa. Ewentualnei jeśli będzie bardzo głośna pewnie naprawią. najlepiej oddać badziewie jak najszybciej i poczekać na kolejne poprawione już partie.
Ja liczę na to, ze te grudniowe będą lepsze - do tego czasu mogli coś poprawić na linii produkcyjnej
@Rumcajs90: jeśli kupiłeś przez neta to masz prawo do 14 dni zgłosić zwrot bez podawania przyczyny. Wyczyść konsole - tka jakby była nowa, usuń swoje dane itd. I oddaj ją. Poczytaj jakie masz prawa jako konsument przy kupnie przez internet. masz prawo wypróbować produkt zgodnie z jego przeznaczeniem i jeśli sie rozmyślisz to oddajesz bez żadnych konsekwencji. Tyle i aż tyle.