Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview: Mimo tego i tak kocham to miasto i mimo tego, że wiem że zdzierają ze mnie jak mogą to tam przyjadę bo tylko tam mogę odpocząć.
Chociaż jak masz stały nocleg, gdzie cie znają to zawsze masz fajną cenę - ja płacę 60 zł za dobę 15 min od Krupówek za fajny pokój z balkonem i aneks kuchenny pod ręką.
A i jak pójdziesz w inna stronę od Krupówek to
@DanielPlainview: miasto leży w kotlinie, pomiędzy wysokimi górami a troszkę mniejszymi. To normalne, że zbiera się tam szczególnie dużo syfu. Inna sprawa, że górale to fatalni organizatorzy. Już dawno wszyscy powinni przejść na gaz lub inne bezemisyjne metody ogrzewania. Polecam wyżej położone miejscówki np. Cyrhlę.
@DanielPlainview: W Zakopanem od lat 90-tych działa geotermia która swoimi rurami i gorącą wodą może ogrzać niemal każdy dom. Bez dymu i smrodu.

Ale jak to bywa w naszym wspaniałym kraju w geotermia poszła w ślady kolei państwowych i zaczęła przechodzić od spółki do spółki żądając niebotycznych cen, zupełnie nieadekwatnych (wody termalne to tanie źródło energii). Mało kogo stać dziś na przyłącz który należy zrobić z własnej kieszeni i rachunki dla