Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe na imprezach? Nie ćpuny mefedronowe, nie ćpuny kokainowe, nie jaracze zioła tylko alkusy, #!$%@? jak widzę gości co bez żadnych narkotyków siedzą na czystej wódzie od 21 do 11 rano i chleją kielichy to mi łeb pęka jak można być takim imbecylem, spustoszenie w organizmie i tydzień dochodzenia do siebie po takim czymś gwarantowany. Jakbym wziął łyka wodki rano po całej nocy chlania to bym się automatycznie zerzygal #impreza #narkotykizawszespoko #pijzwykopem #alkohol
  • 54
@Jamniki2: Nic mnie nie ukłuło, mam naprawdę gdzieś czy ktoś pije czy nie pije, czy ćpa czy nie ćpa ¯_(ツ)_/¯ po prostu wyglada to jak typowy ból dupy bo nie umiesz pic i dochodzisz do siebie pare dni - w takim przypadku zwyczajnie się nie pije i robi to co lubi bez szukania przyklasku w internecie wśród randomowych ludzi, kiedyś dorośniesz to może zrozumiesz i skupisz się na tym co lubisz
@Jamniki2: A to przepraszam, moje niedopatrzenie/nadinterpretacja ( ͡ ͜ʖ ͡) w takim razie polecam zmienić środowisko, bo to naprawdę niezła patologia jeśli po takim piciu wyglada to w ten sposób i raczej nie jest to normalne/standardowe
@majkkali: no widzisz a jednak tak, robiłem to z wieloma topowymi psychiatrami specjalizującymi się w środkach psychoaktywnych.
Ty za to powinieneś się wziąć za książki o psychologii i popracować nad swoim małym ego które reaguje wyparciem na wszelakie słowa prawdy i jak już nauczysz się być obiektywny to polecam ci zajrzeć to jakiejkolwiek książki medycznej o substancjach albo nawet wikipedii