Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe na imprezach? Nie ćpuny mefedronowe, nie ćpuny kokainowe, nie jaracze zioła tylko alkusy, #!$%@? jak widzę gości co bez żadnych narkotyków siedzą na czystej wódzie od 21 do 11 rano i chleją kielichy to mi łeb pęka jak można być takim imbecylem, spustoszenie w organizmie i tydzień dochodzenia do siebie po takim czymś gwarantowany. Jakbym wziął łyka wodki rano po całej nocy chlania to bym się automatycznie zerzygal #impreza #narkotykizawszespoko #pijzwykopem #alkohol
  • 54
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover nie muszę, zarabiam z dziesięć razy więcej od ciebie i jak będę chciał to dam po nosie koksem za połowę twojej wypłaty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jamniki2: ja rozumiem, że dla ciebie i środowiska innych ćpunów jedyną możliwą pracą jest prosta, fizyczna i nie wymagająca myślenia, którego narkotyki cię skutecznie pozbawiły. Natomiast musisz sobie uświadomić, że nie wszyscy w ten sposób muszą pracować :). Nie wszyscy też siedzą naćpani na wykopie przez 24 h/dobę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover dobra leszczu sklej sie tam i paczki przenosić z kolegami alkusami, dziś piątek nie zapomnij się zajebc wódą i zrzygać pod siebie wieczorem
  • Odpowiedz
@Jamniki2: już tłumaczyłem - nie mierz wszystkich swoją ćpuńską miarą. Idź do swojej prostej, fizycznej pracy, weź kreseczkę albo i dwie, rób dużo i długo. Od dziś zwracaj uwagę, z jakim politowaniem i odrazą patrzą na ciebie inni ludzie.
A jak już ćpuński lot zejdzie, to puść sobie Cypisa i zwijaj się z mdłości prosząc lokalnych dilerów o małą torebeczkę xD
  • Odpowiedz