Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe na imprezach? Nie ćpuny mefedronowe, nie ćpuny kokainowe, nie jaracze zioła tylko alkusy, #!$%@? jak widzę gości co bez żadnych narkotyków siedzą na czystej wódzie od 21 do 11 rano i chleją kielichy to mi łeb pęka jak można być takim imbecylem, spustoszenie w organizmie i tydzień dochodzenia do siebie po takim czymś gwarantowany. Jakbym wziął łyka wodki rano po całej nocy chlania to bym się automatycznie zerzygal #impreza #narkotykizawszespoko #pijzwykopem #alkohol
  • 54
  • Odpowiedz
tydzień dochodzenia do siebie po takim czymś gwarantowany.


@Jamniki2: jezeli po wypiciu paru kieliszkow (a nawet 0,5 litra) tydzien dochodzisz do siebie to wez zrob sobie badanie watroby bo cos jest nie w porzadku
  • Odpowiedz
@crash6543: ale zgadzam się z tym #!$%@? ludzi pijących całą noc fazka #!$%@? i nie fajne konsekwencje wole zjazdy emocjonalne bo wtedy ciekawie jest a nie #!$%@? z życia na jeden dzień
  • Odpowiedz
@Jamniki2: nie masz racji... ja tak czasem robię i jest elegancko,a te wszystkie mefedrony to najgorsze towarzystwo.. nie pogadasz o niczym bo tylko mordy powykręcane i #!$%@? wie czego na tym suficie szukają... a tak kultura.. wódka,jakieś normalne przekąski,zapić... rozmowa się klei...
  • Odpowiedz
Jakbym wziął łyka wodki rano po całej nocy chlania to bym się automatycznie zerzygal


@Jamniki2: sam sobie odpowiedziałeś. Słaby jesteś i tyle. Teraz już jestem stary, ale kiedyś po 4 dniach takiego chlania nie miałem nawet kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Jak nie umiesz pić to po prostu nie pij i nie szukaj sobie usprawiedliwienia i przyklasku ¯_(ツ)_/¯ picie nie jest dla każdego i nie ma nic złego w tym, że ktoś nie umie i nie pije, więc po prostu tego nie rób
  • Odpowiedz