Wpis z mikrobloga

A mnie sie wydaje, ze G2 z Rekklesem wcale nie bedzie takie super hiper. Raz, ze nie pasuje z charakteru, dwa, ze niestety jest on takim KDA graczem i nie lubi zaryzykowac, a trzy dream-teamy czesto koncza dosc srednio.. pamieta ktos Real Madryt sprzed 20 lat, kiedy mieli sami gwiazdy, najlepszych graczy na kazdej pozycji, a grali totalna kupe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 16
@Boban1992: Gdy przychodzisz w nowe otoczenie, trenujesz i grasz z innymi osobami, uczą Cię nowych rzeczy - ryzyka. G2 brakowało gracza na pozycji strzelca, który w teamfightach będzie umiał się ustawić jak prawdziwy ADC i po prostu klikał. Tego Perkzowi brakowało przez cały ten czas, bo zachowywał się jak typowy gracz grający na midzie, którego ponosi zbyt wielka fantazja.
@Boban1992: Rekkles pod względem stylu gry pasuje do nich idealnie, im jest właśnie potrzebny strzelec, który będzie się bezpiecznie trzymał z boku i jak wszyscy się wyjebią, to grzecznie posprząta.

Perkz był zupełną odwrotnością, często dawał się łatwo wyłapać na samym początku, co automatycznie przegrywało wiele starć i obiektów na mapie. Grał dobrze ale nie miał "tego czegoś" dzięki czemu wiedział kiedy podejść, a kiedy nie.
@vvertoi: no i super, teraz tez wygraja LEC, ale na worldsach szalu nie bedzie. Co do 2019, popraw mnie jesli sie myle, ale z chinami grali tylko jedno bo5, w ktorym zostali zdeptani. Wiec nie wiadomo, jakby bylo z innymi druzynkami. Obym sie mylil, jednak MOIM ZDANIEM dojda max do polfinalu worldsow. Ale obym sie mylil
@Boban1992: Nie rozumiem czepiania się o charakter. Jest spokojnym chłopakiem, ale jak obejrzysz filmiki z Fnatic, to z kim on miał sobie jaja robić? Z Nemezisem, który zachowuje się jak kot srający na puszczy? Wydaje mi się, że G2 jest postrzegane na takich ultra KEKW przez Jankosa, który ma całe życie banana na mordzie i Wundera, który na twitterze i w wywiadach ciśnie po innych.

Co do gwiazd, to nie wiem
@wiecznylowcaumyslow: nigdzie nie powiedzialem ze mi jego charakter przeszkadza, bo to naprawde mily gosc. Ale chyba zgodzisz sie, ze nie zawsze kazdy musi wsz3dzie pasowac. I tu wlasnie osobiscie WYDAJE mi sie, ze osobowosciowo nie bedzie pasowal do G2.

Co do gwiazd, to zgodze sie ze sa kozakami. ALE nie zawsze dream-team (bo tak mozma spokojnie ich nazwac) jest skazany na sukces. Wplywa na to wiele czynnikow, presja, brak zgrania itp
@Boban1992: no właśnie chciałem zwrócić uwagę, że jego charakter nie powinien być problemem, bo obraz G2 jest kreowany głownie przez Jankosa i Wundera. Mikyx i Perkz też nie są jakimiś śmieszkami i wyglądają na podobnych ludzi.
A tak btw Mikyx z Rekklesem to bardzo dobrzy znajomi, a z Capsem grali wcześniej już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boban1992: Inaczej wygląda sytuacja gdy zmienia się jedną osobę która z perspektywy czasu będzie upgradem niż tworzenie super teamu od zera (patrz msf 2019). Wydaje mi się że G2 Rekkles będzie dodatkowa cegła uzupełniająca luki w zespole (czyli brak pełnoprawnego adc). Po wywiadzie z Rekklesem jestem dobrze nastawiony do relacji w zespole, zdaje sobie sprawę że jest częścią czegoś większego i chce się dużo nauczyć oraz dać coś od siebie.
Może