Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER 3/365

Gdyby doszło do protestu przeciwko dyskryminacji mężczyzn, która występuje m.in. w:
- prawie rodzinnym
- rodzicielstwie
- wieku emerytalnym
- pomocy w walce z zaburzeniami psychicznymi
- potężnej różnicy w liczbie popełnianych samobójstw między mężczyznami a kobietami
- przemocy domowej wobec mężczyzn
- edukacji m.in. poprzez przyznawanie dodatkowych punktów w rekrutacji na uczelnię za bycie kobietą
- poborze do wojska
- sieci bezpieczeństwa społecznego
- polityce zdrowotnej

Jedyne co mężczyźni dostaliby w takiej sytuacji od k*biet to pogarda i jeszcze większa nienawiść do was, a niektóre z nich najchętniej odebrałyby wam resztki praw jakie posiadacie. Nawet wam #cuckold i #spermochlip, którzy jak pieski grzecznie chodzicie przy ich nóżce podbijając im i tak przerośnięte ego, bo liczycie na byle jaki kontakt fizyczny z nimi jak będziecie krzyczeć to co wam rozkażą.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #blackpill #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1606239503rJf4dQAvfUjPqDyQnZzvo0.jpg
  • 28
No chyba, że jesteście takim habibim albo innym mokebe. Wtedy p0lki żeby spełnić swoją niepohamowaną zwierzęcą żądze ruchania się miałyby w dupie, że byliście w przeszłości skazani czy to za pedofilię czy za seks z nieletnią. One by wam jeszcze dopłaciły żebyście przetrzepali im wnętrzności i spuścili się do dupy.
Pobierz
źródło: comment_16062395747hujAcUSz3wYNqPXQRb3bx.jpg
@Vokun: Akurat PiS jest przeciwko "równouprawnieniu", po nich raczej nikt czegokolwiek "sensownego" nie spodziewa.
Natomiast i PO i lewica, pokazują że dla nich dyskryminacja mężczyzn to nie jest "problem", bo temat jest zbyt mało "medialny". Znacznie większe korzyści polityczne osiąga się z walki z "dyskryminacją kobiet".
@sebsossj: jako przegryw czuje się zawsze wygrywem gdy widzę jak spermiarze się upodlaja. Z drugiej strony to przez nich mamy co mamy a Polacy to maksymalnie spermiarski naród. Jeszcze ten mit o pięknych Półkach xD jednak to z emerytura to należy wyprostować bo to po prostu jest niesmaczne by kobiety które w Polsce żyją dużo dłużej od mężczyzn miały aż o 5 lat szybciej emeryturę. Ale obecna władza jak już to
@Aroneu: Feministki? Chyba znacznie znikoma ich liczba ma zapędy egalitarne.
Pobór? Jest wstrzymany, ale w każdej chwili może być wznowiony. Po to masz obligatoryjne komisje wojskowe dla mężczyzn.
Nie spotkałeś się? To do ilu uczelni rekrutowałeś się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewijały się gdzieś tu na wykopie wklejane regulaminy z kilku uczelni.
@PonuryKos123: Co do równego wieku emerytalnego, około rok temu była dyskusja na ten temat i ktoś przekleił grafikę z postulatami przewodniczącej jakiejśtam fundacji i było zrównanie wieku, zapadło mi w pamięć, ale też znaleźć nie mogę.
W przypadku wojny życie całego kraju się wywraca, również kobiet, które są angażowane tak samo w działania wojenne, aczkolwiek nie w działania frontowe.
Rekrutowałem na 4, dostałem na 3, 2 państwowe, 1 prywatną, 1 państwowa