Wpis z mikrobloga

Mirki, idę dzisiaj biegać, bo cykam się jeździć szosą po ciemku.
Ja pindolę, jak można robić coś tak nudnego z własnej nieprzymuszonej woli?
Czego słuchacie podczas biegania?
Ciau
#bieganie
  • 15
@Winkey: danke, obczaję za 2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyindywidualizowana_blond_multipla: si seniorita, chciałem się dowiedzieć, co w tym widzą biegacze i co nimi motywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie zmotywowała awaria jednego roweru i strach przed jazdą szosą po ciemku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale przebiegłem 4 km (ʘʘ), wynudziłem się słuchając Mistrza
@Shimanko: No ja już tuptam pare lat (z małymi przerwami) :) na początku biegałam właśnie żeby zgubić pare kg No ale teraz biegam z innych powodów :) pobiegaj pare razy aż załapiesz zajawkę i już Ci zapewne zostanie :) ważne aby się nie zniechęcać i jak się biega na początku to biegać powoli, masa ludzi zaczyna biegać i biegają szybko ale np 2km i się wypalają. Ja zaczynałam tuptać najwolniej jak
@gokish: kurnia, rowerem możesz jechać 160 km z ziomkami, pościgać się, powalczyć z bombą i psychiką, zwiedzić coś w okolicy lub wrzucić rower w auto i tym rowerem objechać interesujące Cię miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus do tego mieć MTB i jak masz humor na adrenalinę, to pojeździć w XC, poskakać, powspinać się, no bajka, zdecydowanie bardziej dynamiczne hobby. + Do tego masz sprzęt, który uwielbiasz,
Ale żeby nie było - nie hejtuję absolutnie, może się w to wkręcę po paru razach ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopóki nie odkryłem rowera, biegałem po 20 km, ale to było z 6 lat temu w liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzat: oooo, barrrdzo dobry pomysł, muszę na spotifaju coś wynaleźć. Hmm, ja nie jeżdżę w słuchawkach, ale znajomi jeżdżą. Wolę się wsłuchiwać w las albo we własne zadyszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro bieganko ( ͡° ͜ʖ ͡°)