Wpis z mikrobloga

@Zendemion Więc pytam się grzecznie, jakie działania się z tym wiążą? Symbole nienawiści, język nienawiści są problematyczne dlatego że przekładają się na realne działania. Wiec jakie realne działania mają miejsce, które sprawiają że uznalibyśmy to za symbol nienawiści? Z pewnością symbol niechęci, symbol walki z rakiem toczącym ten kraj ale nienawiści?

Edit: KKK to organizacja chrześcijańska, więc trochę pudło ziomek. Płonące kościoły symbolizują ruchy antyklerykalne, płonące krzyże symbolizują ruchy rasistowskie.
@Zendemion Bo to symbole noszone przez organizację która aktywnie działa na szkodę innych ludzi czy to przez osoby zmiany prawa, czy zachęca do przemocy, wzbudza niechęć do określonych grup ludzi do tego stopnia że są oni atakowani itd. itp. jest realna krzywda ludzka z tym związana a te symbole są noszone przez ludzi którzy się z tym identyfikują.

Gdyby zaczęli sobie tatuować nagle kucyki pony, to też stałyby się jednym z ich
@Ofacet: Gdyby ktoś zamieścił zdj osoby z tatuażem płąnącej tęczowej flagi, wysmiewalibyscie taką osobę, wyzwywalibyscie ją, twierdząc ze co trzeba mieć w głowie, jak wielką nienawiścią trzeba pałać, by sobie dziarać takie tatuaże xD. Ah ta tolerancja neuropy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ofacet: Ja #!$%@?ę sami wielcy eksperci a żaden nie zadał sobie trudu aby zapytać się właściciela co dziara ta oznacza, bo może oznacza znaczenie snu czy #!$%@? wie co. A tutaj już #!$%@? o lewactwie.
Ja bym to mógł interpretować tak, płomienie symbolizują Ducha Świętego wedle chrześcijaństwa, więc płonący kościół to otoczenie kościoła Duchem Świętym.
Przynajmniej zadałem sobie trud do interpretacji a tutaj bezmózgie istoty ślepo idą i pieprzą coś o
@Ofacet:
Nie ma się co obcyndalać, przejdźmy do razu do argumentu ad hitlerum. Było coś takiego jak holokaust. Nie było tak, że przyszedł Hitler, powiedział, że żydzi są źli a pojutrze stały obozy koncentracyjne. To był proces, który zaczął się od mówienia, że wszystko, co złe to żydzi, dalej ewoluowało w kierunku antysemickich publikacji (również grafik, chyba nawet były plakaty z płonącymi synagogami), ostracyzmu społecznego, miękkich szykan itp. Potem jak społeczeństwo