Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli wiem że sąsiad pali w domu marihuanę i zadzwonię na policję to moje dane będą anonimowe? Ciekawy jestem jak to wygląda
#prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbb94ee578e11000a685435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 62
@AnonimoweMirkoWyznania policja przyjedzie najpierw do Ciebie i razem będziecie musieli iść do sąsiada. Policjant przedstawi mu się z imienia i nazwiska, poda również stopień. Następnie powie, że dostali zgłoszenie takie i takie i poprosi Cię żebyś się przedstawił z imienia i nazwiska, jako zgłaszający. Wtedy będziesz mógł zapytać sąsiada czy pali w swoim mieszkaniu marihuanę. Jak się przyzna, to policjant to odntouje i po kilku dniach przyjadą policjanci z narkotykowego zbadać sprawę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłaszaj patologię i nie wąchaj się ani chwili.

1. Maoryska jest nielegalna.
2. Śmierdzi w całym bloku.
3. Do twojego bloku mogą zacząć ściągać menele typu koledzy żeby zajadać, diler, koledzy dilera, windykatorzy itd- nawet jak nieszkodliwi fizycznie to mogą drzeć jape, albo robić grafiti.
4. Ludzie którzy sięgają po marihuanę z reguły maja jakiś problem - zgłaszając typa tylko mu pomagasz.

Dzwonisz anonimowo ze jesteś ze spółdzielni i masz
@Fanatyk_Wedkarstwa: ale ty #!$%@? nie mając pojęcia o temacie. Marihuana to konopia, nie tylko indyjska. Są różne rodzaje konopii, różne się pali i różne zawierają THC jak i CBD. Dwa najpopularniejsze rodzaje to właśnie sativa i indica i obie to marihuana która możesz dostać w Polsce i pójść za nią siedzieć wiec nie wiem co ty #!$%@? XD przestań zgrywać jakiegoś experta
@Fanatyk_Wedkarstwa: a tutaj proszę bardzo wiki Sativy która według ciebie jest konopia przemysłowa XD

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konopie_siewne

CYTUJE;

Wysuszone i niekiedy sfermentowane żeńskie kwiatostany konopi zawierające duże ilości kannabinoidów to marihuana[12]. Najbardziej znanym kannabinoidem jest Δ9-THC,

Wiec skończ #!$%@? i zgrywać eksperta bo gadasz takie bzdury ze głowa mała. Confidently incorrect.
Na klatce schodowej także. Aż się prosił o donos


@miesozerca1: a myslales zeby zagadac zeby bardziej wietrzył jak pali :d? Jak sasiad wystawial smieci to najpierw zwracalem uwage a nie bawilem sie w donosy.