Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli wiem że sąsiad pali w domu marihuanę i zadzwonię na policję to moje dane będą anonimowe? Ciekawy jestem jak to wygląda
#prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbb94ee578e11000a685435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie będą anonimowe. Jakby mieli coś robić w tej sprawie, to będziesz zeznawać jako świadek. Jeśli zeznasz, że poznałeś po zapachu - to wtedy zaczną cię przesłuchiwać skąd wiesz jak pachnie marihuana. Wtedy pozostaje ci już tylko albo składać fałszywe zeznania, albo przyznać się że sam paliłeś (i tym samym posiadałeś) marihuanę. Za każde z tych przestępstw przewidziana jest kara więzienia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli mieszkasz w Polsce to możliwe że Twoje dane nie będą anonimowe, ponieważ sąsiad szwagra matki wujka babki stryjecznej ojca Twojego sąsiada może mieć kolegę w policji i wtedy ta osoba może mu przekazać, iż dzwoniłeś w tej sprawie ;)
  • Odpowiedz
@Bover: #!$%@?. Nawet, gdyby ktoś zapytał skąd zna zapach (czego nikt nie zrobi) to nawet dziecko wiedziałoby, że należy odpowiedzieć, że z zapachem się poznał przypadkiem na jednej z ulic w Amsterdamie.
  • Odpowiedz
NaćpanyBaran: Nie będą. Policjanci to zwykłe seby i czasami potrafią specjalnie wyjawić twoją tożsamość, żeby osiągnąć jakąś korzyść (może to znajomy, albo wymusić przyznanie się). Nigdy nie ufaj policjantowi!

PS
Nawet anonimowe nie są anonimowe bo autor przechowuje wszystkie ip w razie kontroli policji

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powinieneś to zgłosić, narkotyki są w Polsce nielegalne i należy z nimi walczyć. Niech wiedzą że nie ma akceptacji społecznej dla takich zachowań w danym osiedlu. Być może będą dalej ćpali ale to już po kątach jak szczury a nie jawnie. Także dzwoń i nic się nie bój, to jest obywatelska postawa a nie żadne donosicielstwo.
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman: gościu to niby ja #!$%@? głupoty? Właśnie wstawiłeś obrazek potwierdzający to co napisałem czyli, że sativa to nie indyka tak jak napisał ten typ wyżej xD Marihana to konopia indyjska.
Koniec tematu, więcej wam nawet już nie odpisuję bo #!$%@? wszystko jest opisane wyżej, wystarczy kliknąć w #!$%@? link ale nawet to was przerasta. Nie mówię już o przeczytaniu sobie, że w Polsce zabrania się podisdania konopii innej niż włóknista
  • Odpowiedz