Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli wiem że sąsiad pali w domu marihuanę i zadzwonię na policję to moje dane będą anonimowe? Ciekawy jestem jak to wygląda
#prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbb94ee578e11000a685435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiedz to tym wszystkim, co ją sprzedają i kupują :P Wiadomo, że jest tam mały procent THC, ale głównie chodzi o to, że jest legalna.


@TenTypZez: powtarzam: nie ma czegoś takiego jak m-------a C-D, nikt jej nie sprzedaje i nie kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest m-------a
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Cannabis sativa, inaczej konopie siewne, włókniste lub przemysłowe. Ostatni raz powtarzam, że to nie m-------a bo m-------a to konopia indyjska, więcej razy mi się nie chce.

Podasz mi ten link do definicji, który twierdzi, że C-D jest psychoaktywne??
  • Odpowiedz
będzie sprawa w sądzie, to będziesz wezwany na świadka. Oskarżony ma wgląd do akt tak więc zastanów się czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kondziuux997: na 90% i tak powiedzą przez telefon "a skąd pan wie, że to m-------a?". Mój dawny znajomy jest dyspozytorem i mi opowiadał, że olewają takie zgłoszenia starych bab bo i tak się pewnie okaże, że to urojenia osoby zgłaszającej

OPie nie
  • Odpowiedz