Wpis z mikrobloga

Od Niemieckiego korpo dostałem informację że z uwagi na sytuację epidemiologiczną mogę zostać w Polsce i będę pracował zdalnie. Tyle że #!$%@? mać ja nie chce. Wolę płacić za mieszkanie tam i być już tam niż cały czas stresować się że jestem jeszcze w Polsce. Za rządów Pisu czuję się tutaj jak na tonącym statku a teraz moja lodź ratunkowa została tymczasowo wstrzymana. Jak tylko czytam o polityce i o tym co wyprawiają Ci decydenci to się boję o moich rodziców którzy tu zostają.

Czy kiedykolwiek w postkomunistycznej historii mieliśmy równie zły rząd który zrobił tyle zła dla Polskiego społeczeństwa co PiS?

#neuropa #emigracja #bekazpisu #niemcy #polityka #bekazprawakow
  • 20
  • Odpowiedz
Czy kiedykolwiek w postkomunistycznej historii mieliśmy równie zły rząd który zrobił tyle zła dla Polskiego społeczeństwa co PiS?


@Devasto27: Nie, ale przed wojną była sanacja, na której te karakańskie diabły się wzorują ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy kiedykolwiek w postkomunistycznej historii mieliśmy równie zły rząd który zrobił tyle zła dla Polskiego społeczeństwa co PiS?


@Devasto27: gorsze było PO ale już ich nie ma na szczęście przy władzy.
  • Odpowiedz
Nie, nie mieliśmy gorszego rządu


@kuite22: Ale mieliśmy już równie #!$%@? w poprzedniej kadencji, to Polacy wybrali go sobie jeszcze raz... tak dla beki (°°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Devasto27: jesteś żałosny xD
Tak mi źle chlip chlip, jestem uciskany.
Ale nie wyjadę bo mi szkoda kilku złotych.

Robak z biedy wyjdzie ale bieda zawsze w serduszku zostanie xD

Ps. Wykop to polski portal. Znajdź se jakis niemiecki i #!$%@? :3
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: Wolę bo opłacone mam 2 miesiące. A boję się że będzie permamentnie zdalne i nie będą mnie relokować. Wybacz że nie mogę sobię pozwolić na kaucje i na pierwszy czynsz razem z wyżwieniem. Sama kaucja to tysiąc euro czyli tyle ile dostaje całej pensji w Polskim Korpo. Niestety nie mam bogatych rodziców i nie jestem w stanie sam się relokować.
  • Odpowiedz