Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest moja największa obawa jeśli chodzi o Cyberpunk 2077? To, że Redi wpakowali dużo hajsu w grę, w fabułę w muzykę, bo ogarnęli dużo gwiazd muzycznych do tworzenia soundtracku typowo pod grę, to, że ogarnęli Keanu, i w ogóle gra będzie czymś więcej niż tylko grą robioną dla hajsu jak gówna od EA albo na szybko tworzone gry Ubisoft - będzie po prostu dużym tworem, dziełem, czymś bardziej skomplikowanym - A ludzie ją zjadą tylko dlatego, że nie będzie pięknej, niesamowitej grafiki z rejtrejsingam #!$%@? mujami :((( Bo tylko o to stękają pod każdym trailerem ludzie. Gracze chcą być brani na poważnie ale widząc to co się dzieje w świecie gier jest zupełnie odwrotnym (wystawianie ocen 1/10 tylko dlatego, że główny bohater ginie na początku a oni tego nie chcieli XDDD) #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace
  • 104
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: akurat przywoływanie TLOU2 jako dobrej gry IMO jest nadużyciem. Miała dobre mechaniki, jest majstersztykiem technologicznym, są tam super rozwiązania dla niepełnosprawnych graczy. Ale fabuła jest w dużej mierze słaba, zachowanie wielu postaci bezsensowne i niekonsekwentne, niektóre postacie są tam na siłę wciskane. Ludzi w TLOU2 nie bolało, że ktoś ginie, ale w jak bezsensowny i niezgodny z charakterami tych postaci sposób to wszystko było przeprowadzone.

Myślę, że jeśli CP
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@FloweryTaste: niesamowite jak tu już wszyscy wszystko wiedzą i wydają wyrok nie grając w grę: model jazdy drewniany, system walki gówniany, świat pusty i nieciekawy, level scaling zepsuje zabawę itd.

CDPR na trailerach pokazywał fragmenty z tylko kilku pierwszych godzin gry. Niektórzy recenzenci mieli okazje zagrać 16 godzin - polecam przejrzeć bo wszystkie są pochlebne.

Osobiście wstrzymam się z zakupem ale życzę grze jak najlepiej
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: podszedłeś trochę od dupy strony do tematu. Bo gdyby zrobili majstersztyk gameplaya, ale bez muzyki i keanu, to też zebraliby słabe oceny, że można było się bardziej postarać. Muzyka w grze jest w #!$%@? ważna. I to nie jest tak że jedno albo drugie jest oceniane osobno, tylko kwestia jednego lub drugiego potrafi przeważyć ocenę w jedną lub drugą stronę. Koniec końców więc opłaca się robić full dzieło zamiast
  • Odpowiedz
Oceniasz książkę po okładce i tyle w temacie.


@rybak17: Wypuszczono już kilka godzin gameplaya, pokazującego różne aspekty gry. Tymczasem wykopek:

HURR NIE MA PODSTAW ZEBY OCENIAC, NAJPIERW ZAGRAJCIE ZEBY COKOLWIEK MOC POWIEDZIEC!

Co za dzban. XD
  • Odpowiedz
@FloweryTaste
@MalowanyPtak

Mnie w Wiesku wkurzało to, że miałeś załóżmy jakiś tam Lvl, szedłeś na żądanie wyższe o 20 poziomów i UWAGA, po drodze ale w tej lidze kalizacji trafiasz na Wilka który Cię prawie #!$%@? bo jest na wyższym Lvlu.
  • Odpowiedz
- A ludzie ją zjadą tylko dlatego, że nie będzie pięknej, niesamowitej grafiki z rejtrejsingam #!$%@? mujam


@FloweryTaste: będzie, przecież grafa jest na poziomie Detroit Become Human a nawet lepsza. Nie sugeruj się wersją z xboxa starej generacji
  • Odpowiedz
Już w Wieśku mnie to strasznie wkurzyło


@MalowanyPtak: Wiesiek miał fajną historię i przyjemny świat. A gra była z tego taka, że zacząłem grać, a skończyłem na longplayu na jutubie. Aczkolwiek zakładam, że bardziej repetywnej walki niż turlanie, miecz, quen i igni powtarzane na tyle szybko, żeby przełamać regeneracje zdrowia przeciwnika - nie zrobili tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: W sumie to zabawne, bo jak patrzyłam na komentarze w języku angielskim na youtubie, to były praktycznie tylko pozytywne. Natomiast polskie to głównie narzekanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także to takie nasze DNA, żeby swoich zawsze zjechać z góry na dół. Zresztą, dopóki gra nie wyszła, nie ma co się pluć ani w jedną ani w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: ta gra już wychodzi od 2 lat jak nie lepiej, wiadomo że będzie to straszna padaka przez to przesuwanie premiery 15 razy.
Ja miałem hype jak o niej usłyszałem, potem mi miną, nawet nie będę chciał w to grać
  • Odpowiedz
akurat przywoływanie TLOU2 jako dobrej gry IMO jest nadużyciem


@Jcdx: Głupotą to jest porównywać korytarzówkę do rpga z otwartym światem. To są inne rodzaje gier.
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: Ogólnie Wiesiek bardzo spoko gierka, szczególnie początek, ale jako RPG to takie 3/10. Bardziej czułem się jakbym oglądał film z jakimś minimalnym wpływem na to co się dzieje. Tak naprawdę decydowałeś tylko w jakiej kolejności będziesz robić questy (wszystkie bardzo podobne do siebie) plus parę tych miejsc gdzie masz podjąć 'decyzję' z tym że i tak efektu nie jesteś w stanie przewidzieć więc to raczej losowo. Rozwój postaci praktycznie
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: twoje zdanie, dla mnie (i nie jestem jedyny) ta gra jest obecnie niegrywalna bo animacje to drewno, system walki to żart, balans nie istnieje a grafika jest okropnie plastikowa. Nie zmienia to faktu, że serca z kamienia 11/10 ale całej gry mi się przechodzić nie chce.


@Baccon o jakiej grze piszesz? Jeżeli rzeczywiście o wiedźminie 3 to chyba upadłeś na głowę.
  • Odpowiedz
@cukrowydamian: nie. Świat poszedł do przodu, amfetamina, samoloty, Sekiro, Rdr2 i Wiedźmin 3 bardzo szybko się postarzał. Ja wiem, że tu nie można krytykować tej gry ale odpowiem jak w Ferdydurke: no jak się mam zachwycać skoro mnie nie zachwyca. Nadal, serca z kamienia są lepsze od całej reszty gry i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz