Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest moja największa obawa jeśli chodzi o Cyberpunk 2077? To, że Redi wpakowali dużo hajsu w grę, w fabułę w muzykę, bo ogarnęli dużo gwiazd muzycznych do tworzenia soundtracku typowo pod grę, to, że ogarnęli Keanu, i w ogóle gra będzie czymś więcej niż tylko grą robioną dla hajsu jak gówna od EA albo na szybko tworzone gry Ubisoft - będzie po prostu dużym tworem, dziełem, czymś bardziej skomplikowanym - A ludzie ją zjadą tylko dlatego, że nie będzie pięknej, niesamowitej grafiki z rejtrejsingam #!$%@? mujami :((( Bo tylko o to stękają pod każdym trailerem ludzie. Gracze chcą być brani na poważnie ale widząc to co się dzieje w świecie gier jest zupełnie odwrotnym (wystawianie ocen 1/10 tylko dlatego, że główny bohater ginie na początku a oni tego nie chcieli XDDD) #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace
  • 104
@rybak17: Po wrzucanych gameplayach mogę tylko stwierdzić, że mi się nie podoba. Śmiem twierdzić, że nie spodoba się też graczom. I nie mam na myśli tego "nowego" gameplayu, tylko już na etapie pierwszych wrzut stwierdzałem, że to wszystko będzie wydmuszka. Nieinteresujący system walki, patologiczny system jazdy, za długie dialogi, skrypty, skrypty, skrypty. Życzę jak najlepiej, ale słabo to widzę.

A co do nowego - już widze, jak wszyscy grają bez celownika
@MalowanyPtak: Napiszę Ci jak w nią trochę pogram :)

Nie zapominaj też o zmieniającym się rynku gier i nowym pokoleniu graczy którzy mają nieco inne oczekiwania i wymagania.
Moim zdaniem będzie hit, zwłaszcza że jest pandemia i dzieciarnia siedzi w domach.

Zobacz np. jak i co się sprzedaje na Nintendo Switch :)
Już w Wieśku mnie to strasznie wkurzyło, gdy na pierwszych poziomach poszedłem zmierzyć się z wiwerną, która miała ponad 20 poziomów różnicy. Męczyłem się prawie 20 minut i co? Myślałeś, że dostaniesz więcej expa? Nie. Dostajesz tyle co za 5 utopców z Twojego poziomu, a dropy są uzależnione nie od poziomu przeciwnika, a od Twojego, więc pocałuj nas w dupę.


@MalowanyPtak: skalowanie to rak gier. Dlatego np. odbiłem się od całkiem
@rybak17: tylko, że Fortnite jest dobry i przyjemny, gry na switcha często ciekawe a gry redów miały słaby gameplay. Ostatnio odpaliłem W3 to wniosek mam jeden: fajne questy ale reszta to festiwal przeciętności. Wiesiek się okropnie postarzał i to na przestrzeni kilku lat zaczął mi się kojarzyć z grami sprzed dekady. Jeśli redzi nie ogarnęli jak się robi dobry system walki i animacje to dostaną po dupie ocenami 7/10 a to
@FloweryTaste: twoje zdanie, dla mnie (i nie jestem jedyny) ta gra jest obecnie niegrywalna bo animacje to drewno, system walki to żart, balans nie istnieje a grafika jest okropnie plastikowa. Nie zmienia to faktu, że serca z kamienia 11/10 ale całej gry mi się przechodzić nie chce.
@Carlit0: i co związku z tym, że największa spółka? XD Jest największą spółką bo zrobili dobrą serie gier po prostu i ludzie to kupili. Ale są uczciwi i robili kilka dlc za free, i dwa duże, które w sumie były wielkości podstawowej gry i lepsze fabularnie które też były w dobrej cenie. Nie mówię o tym, że robią za darmo, charytatywnie XD Czytajcie ze zrozumieniem albo bardziej - nauczcie się myśleć,
(wystawianie ocen 1/10 tylko dlatego, że główny bohater ginie na początku a oni tego nie chcieli XDDD)


@FloweryTaste: W tym przypadku oglądałem bardzo dużo recenzji na yt i prawie nigdy nie chodziło o ten fakt, ale o to jak to zostało wykonane i o to do czego gra zmuszała gracza w drugiej części.