Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest moja największa obawa jeśli chodzi o Cyberpunk 2077? To, że Redi wpakowali dużo hajsu w grę, w fabułę w muzykę, bo ogarnęli dużo gwiazd muzycznych do tworzenia soundtracku typowo pod grę, to, że ogarnęli Keanu, i w ogóle gra będzie czymś więcej niż tylko grą robioną dla hajsu jak gówna od EA albo na szybko tworzone gry Ubisoft - będzie po prostu dużym tworem, dziełem, czymś bardziej skomplikowanym - A ludzie ją zjadą tylko dlatego, że nie będzie pięknej, niesamowitej grafiki z rejtrejsingam #!$%@? mujami :((( Bo tylko o to stękają pod każdym trailerem ludzie. Gracze chcą być brani na poważnie ale widząc to co się dzieje w świecie gier jest zupełnie odwrotnym (wystawianie ocen 1/10 tylko dlatego, że główny bohater ginie na początku a oni tego nie chcieli XDDD) #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace
  • 104
  • Odpowiedz
Człowieku to jest CD Projekt, największa spółka na naszej giełdzie z kapitalizacją ok. 40 miliardów cebul.


@Carlit0: Jak już to jest to spółka z największą (chociaż już chyba nie, bo weszło Allegro) kapitalizacją, a nie największa spółka - do tego im daleko.

twoje zdanie, dla mnie (i nie jestem jedyny) ta gra jest obecnie niegrywalna


@Baccon: Każdy ma swoje zdanie, np. dla mnie to gra ostatniej dekady, a gram od
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: Proste gry wciąż potrafią być piękne i sprawiać mnóstwo frajdy. Wystarczy że studio mierzy siły na zamiary i naprawdę cieszy się z rozwoju swojego "dziecka". Ja na tą chwilę ogrywam Deep Rock Galactic od Ghost Ship Games, mocno polygonowy, zabawny i kreatywny co-op science-fiction fps o krasnoludach wydobywających minerały i walczących z kreaturami zamieszkującymi skalisty system Hoxxes IV.
  • Odpowiedz
A co do nowego - już widze, jak wszyscy grają bez celownika (uwielbiam to w "gameplayach"). Zniknęły też hitpointy, które mnie przerażały na pierwszych zwiastunach - jestem natomiast pewien, że system będzie dalej działał podobnie. Czyli kij, że rozwaliłeś komuś właśnie łeb, przeciwnik ma za wysoki poziom, a Twoja broń jest za słaba, czyli czeka Cię śmierć.


@MalowanyPtak: to jest #!$%@? rpg a nie fps, to tak ma działać i nie
  • Odpowiedz
@rybak17: zapowiada się połączenie Wieśka z watch dogs. Może być ciekawe tylko jak dla mnie to stylistyka cyberpunk jest odpychająca. Ale może dla każdego znajdzie się jakiś zakątek świata w jego guście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MalowanyPtak: Cyberpunk nie aspiruje do bycia grą idealną, tak samo Wiesiek nie aspirował, szybko się nudził niektórym, wątek główny długi i miejscami nużący, dużo questów w stylu skyrima czyli idź, zabij, przynieś i koniec wątku, system walki też niezbyt rozbudowany a jednak jakoś im się udało. Wystarczy, że CP będzie oferował więcej od konkurencji z ostatnich lat co raczej CDP się udało sądząc po zapowiedziach. Ac valhalla zbiera bardzo pozytywne oceny
  • Odpowiedz
Ja przewiduję, że Cyberpunk będzie pustym, pozbawionym życia tworem, który do tego będzie finansową klapą.


@MalowanyPtak: a ja przewiduję, że jesteś typowym ułomem z wykopu, który uważa się za oświeconego proroka, bo zobaczył trailer, który mu się nie spodobał XDDDD
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: gry komputerowe to dziwka. Martin 2 to gra mojego życia a callofduty to 5 godzin i instalacji. Dlatego robienie gier pod hardcore to niewypał a casuale to zoomer,y i za #!$%@? niewiadomo czy gra im kliknie czy się obraza
  • Odpowiedz
@FloweryTaste mam nadzieję, że gra będzie taka jak mówisz. Grafika jest dla mnie wystarczająca jeśli gra ma super świat i fabułę. I trzymam kciuki, żeby tak właśnie było, a nienawistne wykopki, które łapią ból dupy bo włosy postaci układają się trochę inaczej niż by chcieli niech się walą na ryj.

  • Odpowiedz
@FloweryTaste No i typowo. Redzi wrzucają nowe zapowiedzi, cały świat i każdy serwis się spuszcza. Każdy normalny gracz w sumie też, ale wykopki już odpalaja swój jad i wróżą grze marna przyszłość XDDDDD Tak samo robiliście na Wiedzmina 3?
  • Odpowiedz
@chrominancja: ty chyba jesteś niepoważny jak tak myślisz xD Przecież to jest rewolucja na miarę grafiki 3D. Wystarczy odpalić dowolną gierkę z RT i bez i widać skok jakościowy. To jedna z najbardziej przełomowych technologii w historii w ogóle, a cyberpunk jest wręcz stworzony pod tą technologie z tymi miastami skąpanymi w deszczu i neonach.

Wystarczy popatrzeć jak głupi minecraft przez dodanie tej technologii wygląda już na next-gena, world of warcraft
  • Odpowiedz