Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest moja największa obawa jeśli chodzi o Cyberpunk 2077? To, że Redi wpakowali dużo hajsu w grę, w fabułę w muzykę, bo ogarnęli dużo gwiazd muzycznych do tworzenia soundtracku typowo pod grę, to, że ogarnęli Keanu, i w ogóle gra będzie czymś więcej niż tylko grą robioną dla hajsu jak gówna od EA albo na szybko tworzone gry Ubisoft - będzie po prostu dużym tworem, dziełem, czymś bardziej skomplikowanym - A ludzie ją zjadą tylko dlatego, że nie będzie pięknej, niesamowitej grafiki z rejtrejsingam #!$%@? mujami :((( Bo tylko o to stękają pod każdym trailerem ludzie. Gracze chcą być brani na poważnie ale widząc to co się dzieje w świecie gier jest zupełnie odwrotnym (wystawianie ocen 1/10 tylko dlatego, że główny bohater ginie na początku a oni tego nie chcieli XDDD) #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace
  • 104
  • Odpowiedz
Już w Wieśku mnie to strasznie wkurzyło, gdy na pierwszych poziomach poszedłem zmierzyć się z wiwerną, która miała ponad 20 poziomów różnicy. Męczyłem się prawie 20 minut i co? Myślałeś, że dostaniesz więcej expa? Nie. Dostajesz tyle co za 5 utopców z Twojego poziomu, a dropy są uzależnione nie od poziomu przeciwnika, a od Twojego, więc pocałuj nas w dupę. Obawiam się, że tu będzie to samo.


@MalowanyPtak: XDDDDDDDD oj
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: ale jaki sens by miało granie w ten sposób? Na początku gry zabijesz przeciwnika który da Ci expa na 10 poziomów, zajebiste itemy i przez kilkanaście następnych godzin gry każdego potwora będziesz miał na strzała. To już w diablo 2 były takie blokady żeby postać na niskim poziomie nie dostała za dużo expa jeśli ktoś jej zabije bossa.
A z tego co pamiętam zabicie babki wodnej czy lepszego nawet
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: Cyberpunk się obroni. A że są narzekacze, tacy zawsze są.
Rywinie dobrze mogę napisać, że Wiesiek był slaby i po kilku godzinach męczenia się usunąłem go. I tam miałem 2 razy w odstępnie kilku lat. I naprawdę chcesz na podstawie mojej opinii coś wyrokować?
Dla mnie Wiesiek to nie mój klimat, zupełnie nie mój. A z drugiej strony widziałem, że był tak dopracowany, że czekam na przesyłkę z Cyberpunkiem
  • Odpowiedz
czytasz, odpisujesz, emocjonujesz się. Widocznie Cię to kręci XD


Za innych się nie wypowiadaj bo sam piszesz bzdury.


@rybak17: Czy ty czasem się czytasz, czy po prostu nie widzisz że jesteś takim dzbanem że sam się jedziesz, nawet nie trzeba cię orać. xD
  • Odpowiedz
Zaje*iscie włącza mi się RPG-owa immersja, kiedy ktoś po otrzymaniu ciosu siekierą w łeb, czy kulki z kalibru większego od mojej pięści wstaje, krzyczy "dla mnie to nic!" i bez najmniejszych oporów kontynuuje swoją eskapadę. Faktycznie, roleplay w opór.


@MalowanyPtak: prawda jest taka że na nieskich lvlacvh w rpgu nie byłbyś w stanie zadać nawet takiego ciosu i tyle, a nawet jeśli byłbyś, byłby on niecelny lub za słaby. Wracaj
  • Odpowiedz
@1marcin1: Czekaj, czekaj - czy to się nie nazywa Role Play Game? Czy czasem Wiesiek nie był reklamowany jako "Best open-world game of the year"?

@justkilling: Ależ o krytykę całej tej mechaniki mi przecież chodzi. Tutaj tylko mam obawy, że będzie bardziej jak w The Division, przynajmniej takie przesłanki dawał pierwszy ich trailer - przeciwnicy jako Bullet Sponges.

Wracając do mechaniki - przecież w szerszym ujęciu to jest kretyński koncept i nie wiem skąd w ogóle się on bierze - i ciężko znaleźć mi coś innego, niż lenistwo jako źródło takiej mechaniki. Jest przecież wiele innych metod skalowania trudności, czy jak już musimy - ograniczania dostępu. Podkręcanie hp/pancerza/zwiększanie liczby wrogów to najbardziej absurdalne mechaniki - tak jak ktoś wspominał - na drodze ku przeznaczeniu, niezwyciężony bohater zostaje pokonany przez... przydrożnego wilka, który akurat się przypałętał z wysokopoziomowej
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Co Ty masz z tym dzbanem? Rodzice tak do ciebie mówią czy po prostu masz problem wypowiadanie swojej opinii w internecie?
Ja mam dupie dupie twoje bezsensowne wypociny, możesz wysilać się dalej :)
  • Odpowiedz
Ja mam dupie dupie twoje bezsensowne wypociny, możesz wysilać się dalej :)


@rybak17: No właśnie widać jak miałeś, najpierw miałeś w dupie że ktoś obraża #!$%@? Cyberpunka a teraz masz że ktoś obraża ciebie. Widać jak na dłoni. XD
  • Odpowiedz