Wpis z mikrobloga

@goferek: Istnieje takie coś jak rajstopki dla dorosłych mężczyzn? Bo kalesony to są bez stóp, a takie rajstopki, to chyba tylko na dziale dziecięcym można kupić, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asmodeus666: Oczywiście, że istnieją :D są np specjalne rajstopy dla osób (W TYM MĘŻCZYZN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z żylakami czy po operacjach. Są takie dla tancerzy baletowych. Są też dla facetów którzy po prostu mają ochotę nosić rajstopy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@asmodeus666: są też fajne catsuity (całe ubranko uszyte z materiału jak rajstopy) dla mężczyzn, celebryci którzy muszą w zimę występować np na scenie w garniturze sobie cenią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirka_wykopkova:

specjalne rajstopy dla osób (W TYM MĘŻCZYZN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z żylakami czy po operacjach. Są takie dla tancerzy baletowych


Takie, to wiem, że są, ale takich zwyczajnych (jak na obrazku) rajstopek dla mężczyzn, to nie widziałem nigdy, dlatego pytam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Warszawskisuoik: Mnie też i były zajebiście niewygodne, bo przy każdym kroku się troszkę ściągały i co chwilę miałem krok w kolanach, a podciągnąć je nie było tak łatwo. Nie założyłbym tego z własnej woli nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz