Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asmodeus666: męskie rajstopy nosi się jak odzież termiczna jest za gruba na daną okazję, zazwyczaj właśnie pod garniak. No i też jako codzienna moda dla ciepłych panów albo trans ( ͡° ͜ʖ ͡°) co kto lubi
  • Odpowiedz
@Dolan: No to rajstopy pod spód to najgorsza opcja moim zdaniem.
Geje raczej nie noszą rajstop na wierzchu, widziałeś kiedyś kogoś tak ubranego? A transy chyba damskie ubrania noszą z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@asmodeus666: z racji, że od dzieciaka pracuję zdalnie w w-wie już 15 lat, mam autoprzełączanie pomiędzy śląskim i polskim stąd nigdy nie przyszło mi do głowy powiedzieć rajtuzy w innych regionach :D
  • Odpowiedz
@zgreddo: Nie dziwię ci się, bo na Śląsku jest mnóstwo słów, których używa się tylko tam, więc dlaczego rajtuzy miałyby nie być takim słowem?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę mnie za to dziwi, że w ogóle miałeś okazje do użycia tego słowa. Ja sobie nie przypominam, żebym w dorosłym życiu kiedykolwiek miał okazję powiedzieć "rajtuzy", ale może to ja jestem jakiś dziwny, że nie rozmawiam o
  • Odpowiedz
@asmodeus666: chodziłem za dzieciaka w rajtuzach do szkoły w mroźne zimy - w przeciwieństwie do większości dzieciaków, uważałem zawsze że prawdziwy facet nie wstydzi sie rajtuz ;)
  • Odpowiedz
@zgreddo: Też uważam, że prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się rajtuz, ani żadnej innej części garderoby, którą nosi, choćby założył sukienkę.
Jak komuś założenie rajtuzów jest w stanie odebrać poczucie męskości, to strasznie kruche musi ono być ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BrockLanders:

I nosi je z dumą, patrząc w oczy potencjalnym prześmiewcom


Oj, tak. Tylko frajer by marzł ze strachu przed wyśmianiem, a mężczyzna jest dumny z tego, że dba o swój komfort ubierając się odpowiednio do warunków pogodowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz